Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Villanyszámla havi fizetendő...

Villanyszámla havi fizetendő díját hogyan lehet megváltoztatni?

Figyelt kérdés

10k+ visszajárt idén, gondolom a lecserélt LED-es izzók miatt már kisebb a fogyasztás, de hogy tudom lecsökkenteni a havi fizetendő díjat?


Megnézem mennyit fogyasztottam az elmúlt egy évben, elosztanám 12-vel és annyit fizetnék inkább havonta, mintsem, hogy évente visszaküldjék a többletbefizetést.



Hol lehet ezt beállítani, hogy mennyi kWh-t fizessek havonta?


Személyesen vagy online lehet intézni? ELMŰ



2016. dec. 7. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Hát úgy hogy havonta bediktálod az óraállást. A számlán rajta van a telefonszám amit hívni kell. Kell hozzá a fogyasztási hely azonosító. Az szintén a számlán van. A Démásznál így van. Én havonta bediktálom az óraállást 16-18.-a között. Sosoncs túlfizetés
2016. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elküldheted net-en is a honlapjukra.

Először berakod az azonosító adatokat, amiket kér, utána le tudod kérni, hogy a diktálási (lejelentési) időpont a részetekre hanyadika. Általában egy hét van adva minden hónapra, akkor bármelyik napján beküldheted.

Rögtön ki is számolja a következő számla fizetendő összegét, rákérdez, hogy elfogadod-e... nem kell telefon-vonalra várnod, akár éjfélkor is működik, gyors és egyszerű.

2016. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm!
2016. dec. 7. 17:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen neten is elintézheted ezt kihagytam . De én a telefonost szoktam meg
2016. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A regisztrációhoz az összes szükséges azonosító adatot a legutóbbi "Elszámoló számlán" találod, az u.n. "Rész-számla" nem tartalmazza az összeset. Úgy emlékszem. Ha a gépeden bepipálod, hogy a belépési adatokat "Jegyezze meg"!, legközelebb már nem kell ezekkel bajlódnod.
2016. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! :)
2016. dec. 8. 12:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Elműhöz itt lehet online regisztrálni, majd online "ügyintézni" - mérőállás, részszámlák beállítása , értesítések kérése..

- a kitöltendők megtalálhatók az adott (gáz/villany) számlán.

[link]

2017. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez ugyanez, nem?


[link]

2017. febr. 23. 12:25
 9/9 anonim ***** válasza:
igen. ugyanaz. "Még nincs regisztrációja?"-re megnyílik egy ablak.. ahol lehet regisztrálni online - bocs nem, mintha nem tudnád kikeresni ,csak segíteni próbáltam - bocs. gondolom, mát megoldottad..
2017. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!