Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan lehetne extrém módon...

Hogyan lehetne extrém módon minden pazarolni? Tippeket varok cserébe en is adok amiket használok

Figyelt kérdés

2016. dec. 18. 08:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenből kettőt veszek. A felét rögtön a kukába dobom.
2016. dec. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

hősugárzókat egész nap járatni, meglátod úgy megpörgeti a villanyórát, hogy nem hiszel majd a szemednek, aztán a vizet egész nap folyatni mindenhol, házibulikat szervezni, ahol persze te fizetsz mindig mindent és a legmárkásabb piákból, kajákból tonnákat rendelsz.

aztán otthon nemtom mennyire szűken otthon, ha a vásárlás is és a kinti dolgok is beleférnek, akkor van még tippem.

2016. dec. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ablakok legyenek nyitva, de a fűtés menjen magas fokozaton!
2016. dec. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A 12. 11.-i kérdés ellentettje? Ott spórolni kellett segíteni a kérdezőnek!
2016. dec. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerre nyomatom a hideget a légkondin és rakom a szenet a kazánra.
2016. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a szobában az egyik falat beborítottam led-izzókkal, ezzel fűtöm a szobát. Csak túl világos volt benn, így az egészet betakartam egy nagy perzsaszőnyeggel.
2016. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kazánba fa helyett 20 ezreseket kell tenni. Pár nap alatt elég egymilliárd forint.
2016. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Röhögtem amikor olvastam! xD Írjatok még please!
2016. dec. 19. 10:15
 9/14 A kérdező kommentje:

Palotában lakom így ez beesik. Viszont mindig fűtök egész nyáron. Mert így is 60 fok körül van. Elég ha a szomszéd nem fűt,

Víz fürdök itthon, wc-t a legdrágább szesszel öblítem le, mosógépet bekötöttem és, vödrökbe vezetem a használt pálinkát es wc-t öntök levele azzal még a nagy dolog is jók lemegy.

Net ötösön megy de a teraszról a közeli hotel wifije fogható. Így ez pénzért van.

Nem akciós újságokban mindig megnézem mi van es oda megyek megvenni

Bkv veszek bérletet gyalogolok és busszal villamossal trolival megyek a metrókat nem kerülöm.

Betét helyett aranyozott fürdőnadrágot használok

Wc papírt a plázából viszek

Takarítószernek ipari padlótisztítót használok

Szeretnék minél többet pazarolni folyton ezen agyalok mivel lehetne még.

2016. dec. 19. 10:37
 10/14 A kérdező kommentje:
2016. dec. 19. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!