Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Évi hány Forint lakásbiztosítá...

Évi hány Forint lakásbiztosítást fizetsz 50-60 nm2-es lakásra?

Figyelt kérdés

Mennyi a reális?

Társasházi, 7. emeleti téglalakás biztonságos környéken, átlagos berendezéssel...


2017. jan. 28. 09:15
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Igaz hogy nem társasház hanem családi 40 m2, kiegészítő üveg biztosításokkal évi kb 15.000 Ft.Leírtam hátha segít.üdv

2017. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Épület+felelősség+ingóság+családi baleset: 21,000,-

69m2, tégla,Bp.

Épületbiztosítást érdemes lefaragni, mert a társasháznak úgyis van biztosítása magára az épületre, nálunk pl. amikor a strang lyukadt ki arra fizettek.

Felelősség kell, pl. ha eláztatod az alattad lévőt,

ingóság, az t Te tudod, milyen értékeid, műszaki cikkeid vannak .

2017. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Családi ház,80 m2,évi 28000

Ebből minden évben 10000 et zár csere lévén vissza is kérek .Vagy tavaly 11 et,mert drágult a zár is .

Nem zár rongáló vagyok,meg van ennek is a módja .

2017. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kovpet ***** válasza:
54%
Te, én ezt az nm2-t nem értem meg. Mi visz rá ennek a leírására valakit, ez érthetetlen.
2017. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es, a figyelmetlenség?

Mivel mobilon szökőévente egyszer írom le, kézzel pedig eszembe nem jutna nm-nek rövidíteni, így jön össze ez a katyvasz. Leírom, hogy nm, majd elfelejtem, hogy így írtam és odabiggyesztem a 2-est, magamban bosszankodva, hogy nem tudom a hatványt felülre igazítani.

2017. jan. 28. 13:36
 6/7 kovpet ***** válasza:
Értem. Nem tudtam elképzelni, hogy hogy mondja ki az, aki leírja. De ha csak véletlen, az érthető. Köszi.
2017. jan. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha lakasbiztositasod van akkor ne engedd hogy rakjanak bele szemelyvedelmet is mert az ugy dragabb es nem terit olyan jol mintha kulon kotnel egyet ugyanis ha kulon megkotod olcsobban kijosz es sokkal nagyobb a teritesi dij is.
2017. jan. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!