Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Távfűtés és központi fűtés...

Távfűtés és központi fűtés egy lépcsőházban?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy albérletet, ami ugyanabban a lépcsőházban található, mint egy barátomé. Nekik távfűtésük van, viszont az albérlet hirdetésében központi fűtés áll. Mivel most találtam rá és elég késő van már, nem fogom felhívni emiatt, de létezik hogy egy társasházban vannak távfűtéses és központi fűtéses lakások is?

2017. febr. 9. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
elképzelhető..passz. Én anno egyből ráugrottam egy ilyenre és a telefonba is központi fűtést mondott a tulaj. Amikor elmentem megnézni kiderült,hogy távfűtéses....egyből rákérdeztem,hogy ez most akkor hogyan van?? A tulajdonos válasza: miután központból vezérlik a fűtést ez központi fűtés. Hát több kérdésem nem is volt :D
2017. febr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Létezhet, lépcsőházak szoktak leválni a távhőről, nem feltétlenül kell az egész háznak.
2017. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!