Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Azok akik ilyen havi 40-50...

Azok akik ilyen havi 40-50 vagy mégtöbbet költenek fűtésre, hogy a frászba nem jut eszükbe, hogy valahogy tárolni kéne a hőt, nem csak kiküldeni a kéményen?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 10:27
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó, ez rengeteg! Kétszer ekkora házban harmadannyi a fűtésem.
2017. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy az egész éves gázfogyasztásra, fűtéssel együtt ez rengeteg lenne.

De szívesen veszek MÉGOLCSÓBB ötleteket, mert hárman élünk 180ezerből (nyugdíjasok vagyunk)

2017. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

* MÉG OLCSÓBB

és a válaszom az előttem írónak szól.

2017. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nem, nem egész évre, mert a kérdésben HAVI szintű szerepel. Egy évre 40 ezer körül van a fűtésem, egy 160 nm-es házban, most, a nagy hideg miatt.


Ugyanis kiváló szigeteléssel építtettem meg, az ingatlan hőhídmentes és passzívházközeli.

2017. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy az eredeti kérdésben havi díjról volt szó, de kedves 14-es, akkor elnézted a válaszom, amiben leírtam, hogy egész fűtésszezonra fizettem ennyit.
2017. ápr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%
Elnézést, de mennyi az a 100négyzetméter hosszú parasztház ?
2017. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Hát, a kedves kérdező jóvoltából most már azt is megtudtuk, hogy van olyan is, aki a fűtésére rejszol unalmas estéin. :)

Kérdező, hogy a frászba nem jutott még eszedbe, hogy körbe kéne szigetelni a házat, nem csak kiküldeni a meleget a falakon keresztül az udvarra? :) Gondolj csak bele, micsoda megaorgazmusaid lehetnének, feleennyi fűtésszámla mellett! Appáám!


#16: a 100 négyzetméter hosszú parasztháznak 6,25 négyzetméter a belmagassága, és 57 köbméter az alapterülete, ezt már óvodában is tanítják :P :D

2017. ápr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Mindenkit üegnyugtatok a kérdező álltal használt vegyeskazán nem létezik. Olyan nincs amit 24 órában egyszer kell megrakni.
2017. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

100négyzetméter, hosszú parasztház... így remélem már megfelel minden gyenge elméjűnek?...

Nem nem menőzni jöttem... és kb leszarom, mennyi volt kinek a teljes fűtési szezonja...

Engem az érdekel, hogy azok akik nyomorognak miért nem tesznek az ellen, hogy ne a kéményen küldjék ki a meleget...

Az meg aki azt kérdezte miért nem szigetelem körbe a tömésfal házamat... na szerinted miért?...

2017. ápr. 21. 05:21
 20/25 anonim ***** válasza:
Ilyen ócska fűtésed van? Nekem olyan kazánom van hogy négy naponta kell megrakni. Három hasáb fa és négy kukoricacsuma eldolgozik benne napokig. A hőenergiával áramot is termelek ami ellátja az egész házat. A felesleges áramot eladom. Nem is értem más miért nem így csinálja pl te is.
2017. ápr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!