Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Azok akik ilyen havi 40-50...

Azok akik ilyen havi 40-50 vagy mégtöbbet költenek fűtésre, hogy a frászba nem jut eszükbe, hogy valahogy tárolni kéne a hőt, nem csak kiküldeni a kéményen?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 10:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
91%
Nekem meg energiacellám van otthon, amit Szélestől vettem. Az egész környéket én fűtöm és az áramellátást is én biztosítom az egész lakótelepen. Már rég felmondtam a munkahelyemen, és Ferrarival járok. Nem értem mások miért szívnak még mindig kazánnal.
2017. ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy nyomorognak??Amúgy azt nem àrultad még el hogy neked mennyi a havi gàzszàmlàd?
2017. ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha téged nem érdekelnek a "gyenge elméjű" válaszadók és "leszarod" más tapasztalatát, akkor eltévesztetted a házszámot.

Neked nem a Gyakorin van a helyed.

2017. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
38 m2 szigeteletlen, 60 éves ház, mindenem villannyal megy, fűtés(olajradiátor és infrapanel), rezsó, sütő, bojler, mosógép (naponta mosok), szárítógép, futógép, mosogatógép, számítógépek, porszívó, gőztisztító... havi 8-9000 a villanyszámlaSzerintem én nyertem
2017. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Arra válaszolva, hogy hogy nem jut eszükbe. Nincs tapasztalatuk, magad is írtad, hogy most költöztek ki falura. Még tanulják, hogy mit hogy kell csinálni. Szerencsére a vidéki ember bár dicsekvő és büszke, de segítőkész is. Most már ő is tudja, hogy lehet másképp is fűteni, hiszen elmondtad neki és a továbbiakban is értékes tanácsaiddal segíted őket, ugye kérdező?
2017. ápr. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!