Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Felétek is ilyen szemtelenek...

Felétek is ilyen szemtelenek a fakereskedők?

Figyelt kérdés
Megrendelek tíz köbmétert és van pofája kihozni öt köbmétert, és még bizonygatja is hogy ez az öt köbméter nem öt hanem tíz. Ezek azt képzelik hogy nemtud az ember leköbözni egy kaloda fát?

2017. jún. 25. 19:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Debrecenben és a környéken tudtok becsületes fakereskedőt aki viszonylag jó árakon kereskedik?
2017. jún. 25. 19:40
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Ismerős
2017. jún. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már nem először járok így, mindenféle formába beakarnak csapni, én még becsületes fakereskedővel nemtalálkoztam. Ezeket nem ellenőrzi senki? ezek azt tehetnek amit csak akarnak büntetlenül?
2017. jún. 25. 19:59
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Anyameknak "tíz köbmétert" vittek egy kis mikrobusszal. Hiába vártak a további körökre, náluk ennyi volt.

Ezekre mondom, hogy mindenestül rohad az ország.

2017. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Fával ezer módon átverhetnek. Legjobb erdészettől venni rönkben erdészeti köbméterben.
2017. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nálam is pont ezvolt hogy kihoztak egy zárt kisteherautóval ötköbmétert és aszongya nekem hogy ez tíz köbméter, mondom neki hogy a tíz köbméter az legalább hat-hét tonna ez az autó meg 2.5 tonnás hogy lenne ebbe tíz tonna, aszongya hogy ez pedig annyi, na mondom lemérem én a platót és leköbözöm aszongya a pali hogy tartja ő a mérőszalag végét, nézem hát visszahajtott a mérőszalagból egy fémétert, a mocskos már át akart ezzel is verni mivel ha visszahajt egy félmétert akkor ahol leolvasom a másik végén ott egy félméterrel hosszabb lesz a plató, hihetetlen sunyi banda ez a fakereskedő banda.
2017. jún. 25. 20:06
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nemjó a méterfa mert sérült a kezem és nemtudom feldolgozni.
2017. jún. 25. 20:08
 8/11 A kérdező kommentje:
Az erdészetről jut eszembe, meghírdették orbánék a kedvezményes tüzifa akciót, na mondom olcsóbb lesz a fa az erdőgazdaságnál a megtakarításból egy kicsit olcsóbb lesz és megtudom fizetni a hasgatást, hát amikor felhívtam az erdőgazdaságot először nemakartak tudni az akciós fáról aztán végül sikerült találni egy embert aki tudott rólla de nemsok örömöm volt ezekután sem mert közölte hogy a fa ugyan akciós de a szállítást kizárólag az erdészet teherautói végezhetik és egy fuvar 52 ezer Forintba kerül, ettől aztán teljesen elment a kedvem mert a maszek fuvaros 15 ezerért is elválalta volna. Hát ennyit a nagy tüzifa akcióról, így segít a fidesz a rászorúlókon.
2017. jún. 25. 20:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezért szoktam én inkább csak 1köböt rendelni, de azt 10-szer ha kell :)
2017. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a falu zártkertes övezetét egy marha nagy akácos dzsumbuly választotta le a főúttól, mindenki szívott, már a traktorok alig tudtak bemenni...

Bementem a polgármesteri hivatalba elpanaszoltam a dolgot, ott közölték, hogy erre nincs költségvetés...

Akkpr beszéltem favágó haverral, hogy benne lenne e, majd visszamentem a polgár mesterségre ott is előadtam magam, így engedélyt kaptunk, hogy gyérítsük meg a helyet...

Az erdő jellegét meg kellett tartanunk, de jól megkopaszítottuk a helyet, a fele fát a polgármesterség szétosztotta a helyi rászorulóknak, a másik felét meg mi kaptuk meg fizettség gyanánt.

Egy fejenként 40-40köb...

Szóval egy pár évet most elleszek fával látva... :)

2ember, 2 láncfűrész, 2hónap.

2017. jún. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!