Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Energiatakarékosra szeretnék...

Energiatakarékosra szeretnék cserélni minden izzót a házban. Ti milyet ajánlanátok, ami tényleg ér valamit?

Figyelt kérdés
Sok félét láttam, hallottam, olvastam, de ne ismerem ki magam köztük. Nem győztek meg.

2017. aug. 17. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
A Led-ek engem sem győztek meg,sem árban ,sem fényerejükben,de még tartósságukban sem,így maradtam a kompaktnál .
2017. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Kínából, online rendeltek között sok a gagyi (saját tapasztalat). Érdemes LED-szaküzletben (persze ott drágább)venni az izzókat. Ott akár meg is tudják neked mutatni a fényerejüket, színhőmérsékletüket. Plusz, ahol én vettem, fél évig visszavihettem volna, ha valamelyik tönkremegy, csökken a fényerő. És most már 3 éve ezek vannak nálam (közel 30db), hibátlanul működnek, egyet sem kellett visszavinnem.
2017. aug. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Éppen néhány hete vettem 6 db-ot tartaléknak, mert a Praktikerben nagyon kedvező áron kétezervalahány forintért volt a kettesével csomagolt Osram 1500 lumenes égő.

Egy százas izzó fényerejét tolja a képedbe, és megoldja 13W-ból valamivel több mint egy ezresért.

Szerintem ez teljesen rendben van!

Több ilyet üzemeltetek otthon, és teljesen elégedett vagyok velük. Soha semmi probléma nem volt még nálam Osram led égővel.


[link]

2017. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Látom, skerült félreérthetően fogalmaznom.

Valójában úgy "tartalék", hogy a kimenő kompaktokat cserélem Osram led égőre, ha meghibásodnak.

2017. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van led-ből is megbízható, tartós, de utána kell nézni. Ne vegyél ilyesmit ebay-ről vagy a piacról, mert az csak import elektronikai hulladék.


Én ajánlom a ledeket, idehaza már mindenütt az van.

/csak halkan írom, nem reklámozni akarok, innen rendelem: leddiszkont pont hu

2017. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. aug. 18. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A hálómban van egy Osram kör alakú kompakt a csilláron, 15 éve működik. Illetve rendeltem kínából ledes lámpákat, 6 éve mennek gond nélkül, több helyiségben.

Az a legbiztosabb, ha valahol megnézed ezeket élőben.

2017. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%

Jó válogatást:

[link]

2017. aug. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!