Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A műanyag tetőknek/ételes...

A műanyag tetőknek/ételes dobozok tetőinek vmilyen praktikus tárolót a szekrénybe ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nagyon sok műanyag dobozom/ételesem van, és a tetőket soha nem tudom normálisan eltenni. Milyen praktikát tudtok javasolni ezek tárolásával kapcsolatban? Olyan ötlet is jöhet, amit meg kell venni, de olyan is, amit itthon össze tudok barkácsolni :)

#tároló #házi praktika #ételes #műanyag ételes #ételes doboz
2017. aug. 16. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két ilyesmi van a műanyagos szekrényben, egy osztásba 3 tető is elfér.


[link]

2017. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hol lehet ilyet vásárolni? Mi a neve? Vagy hogyan kereshetek rá? Előre is köszi a választ!
2017. aug. 16. 12:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Fedőtartónak nevezik és mindenütt kapsz, ahol edényeket árulnak

Pl. Vasedény, IKEA

De találtam neked egy jó kis rendteremtő írást a fedőkről, vannak benne tippek is.

A 10-es pontot ajánlanám a figyelmedbe, egyszerű és olcsó.

Minden papír-, írószer boltban kapható.

[link]

2017. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Köszönöm 3-as, megelőztél!:)

Igen, fedőtartó a neve.

2017. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezt a cikket már olvastam, és néztem is már az irattartós megoldást, de ez még úgy érzem, hogy nem az igazi... A fedőtartókat ismerem, anyukámnak is van ilyen falra akasztható, de nekem 1 az, hogy szekrénybe kell, 2 meg az, hogy csak kimondottan ezeknek az ételeseknek a tetejéhez kell vmilyen tároló eszköz. Az 1-es hozzászólónak is nagyon köszönöm a képet, ez már olyasmi amit el tudnék képzelni, és a szekrénybe is jó lenne. Azért még próbálok ilyen házilag "barkácsolható" dolgokat nézni a neten. Ha vkinek van még esetleg ötlete, szívesen meghallgatom :)
2017. aug. 16. 13:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a bolti tárolók túl sok helyet foglalnak el és kevés tetőnek elég. Persze, ha van helyed, akkor ez nem baj.

Nekem sokkal jobban bejött egy kosárka, ebben állítva jól elfér minden.

2017. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy alsó vagy fölső szekrényben akarod-e tárolni. Alsó szekrényben nálam is a legegyszerűbb, a kosárkához hasonló módszer válik be, úgy nézem: még külön kosárka se kell, hanem az egyik műanyag dobozban tartom a többi doboz tetejét és kész.
2017. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ugyanezt akartam én is írni. A legnagyobb dobozban vannak csak a tetők. A legnagyobb nagyon ritkán kell (egy dobozcsomag részeként vettem meg) és abba az össze tető elfér...nekem egy nagy fiókban vannak összerendezve.
2017. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Alsó polcra kell, igen! :) A fiókomba sajnos nincs már hely.. Vagyis lenne, de akkor meg nem tudnám hová rakni a vágódeszkát, reszelőt, szűrőket...

Szettem nekem is van, és én a legnagyobbat is használom elég gyakran :(

Nekem most úgy van, hogy egy dobozt csomagolópapírral vontam be, és abban vannak. De amikor kinyitom az ajtót, mindig elkap az érzés, hogy jajj szegény de csúnyácska :))

2017. aug. 24. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!