Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Milyen elektromos fogyastasmér...

Milyen elektromos fogyastasmérő eszközöket használtok és milyeneket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Otthoni eszközök elektromos fogyasztásának a mérésére alkalmas eszközt szeretnék vásárolni, és érdekelne, hogy ki mit használ és azzal mennyire elégedett.

Megbízhatóság, sokoldalúság és egyéb szempontok alapján.

Van-e olyan, amit biztosan nem javasolnátok, mert nagyon nem vált?


Nem szeretnék feleslegesen sokat költeni rá, azaz nem kell, hogy egy csúcskategóriás ipari eszköz legyen, de az ésszerűség határán belül olyat szeretnék venni, aminek tényleg hasznát is vehetem.

A neten nagyon sokat találtam, de magamtól nem igazán tudok választani. Érdekelne a véleményetek, amt előre is köszönök.



2014. febr. 25. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a belinkelt oldalon sok hasznosat olvastam.

Másoknak is ajánlom.


Ettől függetlenül, ha valakinek van egyéb konkrét eszközökkel kapcsolatos tapasztalata (jó vagy rossz), örülnék, ha leírná itt.

2014. febr. 25. 12:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyan fogyasztásmérőkkel kapcsolatos tapasztalatok és vélemények érdekelnének, amik a háztartásokban használt elektromos berendezések (hűtőgép, mosógép, sütő, boyler, számítógépek, tévék, mikrók, mobil lámpák, telefontöltők, stb.) fogyasztásának megbízható mérése mellett, a standby üzemmódokban felhasznált áram mérésére is alkalmasak.
2014. febr. 25. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!