Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogy lehet elhúzni a rezsi...

Krumplis Pogácsa36 kérdése:

Hogy lehet elhúzni a rezsi kifizetést, de utána kevesebbet keljen fizetni?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy! ... ha jól értem a kérdésedet
2017. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hogy érted? Nem világos nekem. Ha pl. a villany, vagy a gáz nem diktálós, hanem átalány, akkor télen-nyáron egyformán fizetsz. Egy évben egyszer leolvassák, akkor hozzáigazítják a tényleges fogyasztáshoz, szóval akárhogy varázsolsz, egy idő után a fogyasztásnak egyenes arányban kell állni a kifizetett összeggel.
2017. okt. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem egészen világos a kérdés. Bizonyos idő után kikapcsolják a szolgáltatást, amennyiben nem fizetsz.

kevesebbet úgy tudsz fizetni, ha kevesebbet fogyasztasz.

Tegyél mindenhova LED égőket, kevesebb helyiséget fűts, tekerd lejjebb a bojler termosztátját, fürdés helyett zuhanyozz, ne folyóvízben mosogass, ne hagyj standby-on semmit, stb.

2017. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél dolgokat olcsón és add el drágán őket úgy, hogy a haszon fedezze legalább a rezsit, mert akkor kis utánajárást leszámítva ingyen volt. Ajjj.
2017. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Varázslattal. Ha az nem megy akkor sajnos nem segíthet neked senki.
2017. okt. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez ugye vicc? Egyébként két dolgot tehetsz. Vagy kevesebbet fogyasztasz úgy ahogy azt korábban leírták, vagy bűncselekményt követsz el, magyarul lopod. A döntés a tiéd.
2017. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!