Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ti Fűtötök már?

Ti Fűtötök már?

Figyelt kérdés

Most jött el az az idő, hogy elgondolkodjak azon, bekapcsoljam-e a kazánt.

Kíváncsi vagyok másnál mi a helyzet. Ti fűtötök már? Mióta?



2017. okt. 8. 17:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

A "Ti fűtötök már" saga előző fejezetéből:


https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__88699..

2017. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor jöhet a 2. Fejezet, azóta eltelt majd' 3 hét, kíváncsi vagyok mi a helyzet :)
2017. okt. 8. 17:59
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Aha,csak esténként,mert fürdőben is kell a meleg .
2017. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Igen, már vagy 2-3 hete bekapcsoljuk délután/estefelé. Mi mindannyian fázósok vagyunk, szóval a 20 fok idebent hideg nekünk. 23-24-re van állítva. Meg fürdésnél is elég hideg lenne, illetve a ruha sem szárad úgy idebent. Ezekben az időkben meg az udvaron se lehet normálisan ruhát szárítani. Vagy füstöl valaki vagy esik az eső, lefújja csipesszel együtt a szél a szárítóról meg ilyesmi... :)
2017. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Már szeptember elején bekapcsoltam a kazánt....19,3 foknál be is kapcsol.

Nem őrlángos,így csak akkor fogyaszt amikor megy és akkor megy amikor az általam beállított hőfok alá megy.

2017. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem, mert spórolni akarok. :(

Felöltözök, és így nem vészes.

Meg be vagyok takarózva.

Épp ma olvastam, hogy szerdától jön egy melegfront, vénasszonyok nyara, remélem még ki tudom tolni a fűtés bekapcsolását.

2017. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már három hete is fűtöttem. Itt Németországban hidegek a nappalok, az éjszakák meg főleg.
2017. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A jövő héten még garantáltan nem fűtünk, utána meglátjuk. Bizony, már hűl a ház, alig van 20 fok a szobámban, de ez még bőven megfelelő. Egy hét alatt pedig úgyse fog egy fokot esni a benti hőmérséklet, bármilyen idő is lesz, ami reális.

De az első fűtést szeretjük kitolni a poén kedvéért, szóval nem is azt várjuk meg, hogy a téli szint alá menjünk (fent 19, lent 18 Celsius-fok), hanem hogy fázzunk. Erről egy darabig szó sincs.

2017. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kb. 1 hónapja.
2017. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3 hete fűtünk, 23 fokot szeretjük :)
2017. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!