Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ti a nagy hidegben gázzal...

Ti a nagy hidegben gázzal vagy vegyes tüzelésű kazánnal fűtötök?

Figyelt kérdés
Mi alapból gázzal fűtünk, de nagyon hidegben, vagy hétvégén, ünnepekkor, ha egész nap itthon vagyunk, fával fűtünk inkább. De olvastam, hogy van, aki fával fűt, és csak nagy hidegben gázzal?
2016. nov. 23. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Gázkazán van, így gázzal.

Fával nincs kedvünk macerázni, ugyan lehetne, mert van egy vegyestüzelésű is, nem kívánjuk használni.

2016. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mikor milyen kedvünk van,de többnyire úgy ahogy ti
2016. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk csak fával tüzelünk. Január elsejére kilyukadt a vegyeskazán (jól indult az év)így 8-10 év után lett elindítva a gázkazán. 3 napig míg ben nem lett építve az új vegyeskazán. Tök mindegy millyen hideg van mindíg ez megy.
2016. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ez attól függ kinek mekkora a pénztárcája

én ebben az évben szeptembertől olyan 150.000ft-t spóroltam azzal hogy nem gázzal fűtöttem hanem fával

van aki kényelmesebb és nem akar fával bajlódni az fizeti a gázt

2016. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

No igen, egyesek válogathatnak :) Én nem tudom hova tenni a sok fámat (mindig ki kell vágni valamelyiket a kertben), de kéményem nincs, úgyhogy villannyal fűtök...

Ha lenne rá lehetőség, bizonyára fűtenék fával, bár gázzal kényelmesebb.

2016. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyűjtsd össze és én ingyen bérmentve elszállítom a fádat ha nem laksz messze csak a benzint kell kifizetned.
2016. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem olcsóbb fával, bár én konyhakész fát veszek, tüzéptől. De a fával felfűtöm az egész házat, viszont mi az alsó szintet használjuk, fenn csak egy hálót-fürdőt. Gázzal csak az alsó szintet fűtjük, a többi helyiség 17 fokon van tartva. És olcsóbbra jön ki, mint a fa.
2016. nov. 25. 11:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Gazkonvektor. Ha van idom es kedvem fat gyujteni es vagni a kertbol akkor fa. Sokkal nagyobb hőt csinal mint a konvektor. Olyan " hőbomba", a falakat is atmelegiti. Most elkezdtem ezzel a fabrikettel fűteni. Tiszta es jo, de napi 20 kg elmegy..de igy is csak 1200 ft, egy doboz cigaretta
2016. dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!