Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Jogosan vetettek velem kukát?

Jogosan vetettek velem kukát?

Figyelt kérdés

Megrendeltem egy vidéki szemétszállítónál a havi elszállítást, de mondták, hogy kötelező egy kukát beszereznem.

Az egész utcában mindenki zsákban teszi ki a szemetet, és úgy dobálják be a kukásautóba.

Ez meg olyan környék, ha kitenném, fél óra alatt felszívódna.

Most van egy kukám, nagyon szép, de inkább vettem volna 15 tábla csokoládét.



2017. nov. 21. 03:16
 1/7 anonim válasza:
100%
Jogos, vidéken muternál is van normális, gurulós kuka, mindenhol... csak mivel te értelmes ember vagy, neked eltudták magyarázni, hogy ez kell. Ha meg ez "olyan" környék, nyilván a moréknak hiába magyarázza a szemétszállítós, hogy a kukát is megkell venni a szolgáltatás igénybevételéhez, nem fogják fel, mert ostobák. Azok inkább elisszák, elszívják az árát, vagy éppen van nekik ilyen kuka, csak benne lakik valamelyik családtag a kisccsaládból..
2017. nov. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

"Megrendeltem egy vidéki szemétszállítónál a havi elszállítást"

Mi a kérdés????


Lehet zsákban is persze.

Csak az előtte ugyanott meg kell venni.

2017. nov. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Használd, ha már megvetted, ha majd eltűnik te is csináld azt, mint a többiek.
2017. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, kukát meg fanyelü szerszámot nem lopnak még azok se...
2017. nov. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, néztem pl a jófogáson, van fent egy csomó kuka, mindenféle áron, szóval van üzlet ebben is. :)
2017. nov. 21. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Dehogynem lopnak kukát!


Az orrom előtt álltak meg autóval és dobták be az egyik ház kukáját a csomagtartóba. Felírtam a rendszámot és odaadtam a ház tulajának, hogy ha akar intézkedjen, de szerintem nem csinált semmit, hanem vett egy másik kukát.

Lehet, hogy én is ezt tettem volna, mert az időm drágább, mint reménytelen ügyekkel foglalkozni és ezért tehetnek meg mindent büntetlenül.

2017. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jövőre jó lesz cefrének!
2017. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!