Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jogosan csinálja ezt az anyám...

Jogosan csinálja ezt az anyám ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Naponta felmossa a padlót a szobában, konyhában és a folyosón, és olyankor elvárja hogy mindenki maradjon a seggén és ne menjen rá amíg vizes. Ha meg valaki rámegy elkezd ordibálni meg nyavajogni össze-vissza hogy ő minek dolgozik, semmibe van véve a munkája. Pedig nincs, csak ha egyszerűen ha ki kell mennem a konyhába, vagy ki akarok éppen menni a házból, csak ki fogok menni és nem fogom megvárni amíg az a rohadt padló megszárad. Főleg ha már elindultam mert nem vettem észre a dolgot, nem fogok emiatt visszafordulni. Amúgy se értem minek minden egyes áldott nap felmosni, elég lenne felsöpörni.
2015. okt. 5. 17:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy most tényleg ennyire alkalmazkodni kéne az anyám akaratához?
2015. okt. 5. 17:33
 2/11 A kérdező kommentje:

*csak ha egyszerűen ki kell mennem....


ott túl sok lett a "ha"

2015. okt. 5. 17:34
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Oké, nálunk a kutya ls cica indul meg felmosásnál, mintrha direkt csinálnák..:) Én nem szoktam zokon venni csak arra gondolok, ez ilyen murphy törvénye. Én úgy gondolom, anyukád ebben éli ki magát, neki kb azok a hagyományos női szerepek lehetnek, hogy ő feleség, anya, és főz-mos, takarít. Nyilván ha ezek jelentik a sikerélményt, nehezen is kezeli ha hiba csúszik a rendszerbe.. Koránál fogva nem kell megváltoztatni, nem is igazán menne, de jó tanulság h te majd máshogy csináld.
2015. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Jogosan csinálja. Ha rámész, akkor feleslegesen dolgozott.

Nem hiszem, hogy olyan hosszú ideig száradna fel a padló, hogy azt ne lehetne kivárni. Kb. 5 perc.

2015. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

Kabe 10 perc meg megszarad.

Ugyanabban az idoben mos fel mindennap? Mert akkor hozza lehet szokni. Amugy ez jo dolog, van olyan haztartas, ahol nem is takaritanak...

2015. okt. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Kamu, de ha mégsem akkor nagyon hülyegyerek vagy.
2015. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

Akár meg is köszönheted neki, hogy takarít... Tényleg max. 5 percről van szó, amíg felszárad.


Az egyik válaszadó megjegyzéséhez, hogy nála a kutya, macska járkálja össze. A macskám megtanulta, hogy nem szabad, addig ül a lábtörlőn és vár. :)

2015. okt. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Mit meg nem adnék, ha anyám naponta segítene felmosni a padlót.
2015. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
hehe, én vagyok a kutya-cicás- nálunk túl nagy arc a cicó, ha egész nap henyél is, arra az 5 perc száradási időre tuti megjelenik...grrrr, dehát ezért szeretjük, már hiányozna :))))
2015. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jogosan csinálja, nehogy már 10 percre ne tudj a fenekeden ülni... Én is gyűlőlöm, ha összejárkálják a víz miatt a papucson lévő apró koszok kb. sarat hagynak... akkor mi a fenének mostam fel?
2015. okt. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!