Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » A német élelmiszerárak és...

Kíváncsi ember kérdése:

A német élelmiszerárak és egyéb kiadások fedezésére mekkora keretösszeggel érdemes rendelkezni az első fizetésig, ha például autót mosni szeretnék oda kimenni? Eleinte milyen és mekkora kiadásokra kell hogy számitsak?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 16:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
amúgy meg tudok szállást a volt közvetítőmnél, nála elég sokan laknak, akik máshol dolgoznak, de tőle bérelnek szobát. 300 euro a szoba rezsivel. csak a közelben biztos nem fog autómosót találni, max 30-50 km-rel arrébb...ha neki az jó.
2017. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül autó mosásra gondoltam... Első sorban olyan munkákra, amilyenekre érettségivel, mezőgazdasági gépésztechnikus bizonyítvánnyal felvesznek és kaphatok utólag fizethető szállást.
2017. dec. 4. 13:27
 13/15 anonim ***** válasza:
na ezt mondom én is, de mindjárt lehurrognak... német milyen szinten megy?
2017. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12


Akkor meg mi a probléma?

Írta a 64%-os is, hogy vannak közvetítők (ő is ismer ilyet) vedd fel velük a kapcsolatot és kaphatsz normális állást is, előlegezett szállással.

2017. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 jozsef19921 válasza:

a szllasal vigyazni kell! en 350 fizettem es 4 ember 1 szoba es nagy putri 1 honapot birtam csak hogy ne veszitsek az utazason

a kozvetitokkel meg jobban vigyazz

ne fizess elore semmit mert lehet par nap utan lelepsz

ha nem akkor vannak olcso szocc lakasok

a kaja nagyon olcso foleg netto market,edeka,.....

a cigi nem olcso ha cigizel :)


es a szerzodessel is,1 fontos dolog az adoszammal kapcsolatban erdeklodj mert voltak olyanok akik 6-os adozasban voltak es alig kaptak fizetest

2017. dec. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!