Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha kijönnek a villanyszerelők,...

Ha kijönnek a villanyszerelők, de már megoldódott a probléma, mire kiérnek, kell kiszállási díjat fizetni?

Figyelt kérdés
Ha elmentek úgy, hogy nem állítottak ki számlát, akkor majd hó végén jelenik meg a villanyszámla mellett a kiszállási díj?

2018. febr. 6. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesek,akkor a munkalapra beirnak valami hibát,és nem kell fizetni.Nálunk legalább is így volt .1 kávéval kináld meg őket .
2018. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha a te rendszereden volt a hiba akkor igen, kell.
2018. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A számlára ilyen tètelt nem visznek fel,ha fizetni kell akkor ott helyben kell ezt megtenni,bár nem tudom milyen problèma volt ami megoldodott..
2018. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
semmi baj nem volt, a lépcsőházban lévő megszakító csapódott ki, a házban minden rendben volt.
2018. febr. 6. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Az nem a szolgáltató hibája hogy nem tudsz kimenni a lépcsőházig hanem egyből hívod az ügyeletet...ilyenkor kiszállási díjat kell fizetni. Ha elmentek mindenféle papír nélkül akkor NEM kellett fizess mert rendes emberekkel hozott össze a sors. De ha menetközben megjavul, még mielőtt kiérnek is le tudod mondani.
2018. febr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Senki nem mutatta meg mikor ide költöztem, hogy mi hol van. Probléma sosem volt. Új fajta digitális villanyórák vannak, nem mint régen. Azon vágtam a kis és nagy megszakítót stb... De ez más. De már ez is változott!

Köszi az infót.

2018. febr. 7. 09:53
 7/8 anonim ***** válasza:
28%

"Senki nem mutatta meg mikor ide költöztem, hogy mi hol van."


Az egy dolog.

De te sem voltál kíváncsi semmire.

Különben megkérdezted volna...

2018. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kitől? de érdekelt! villanyóra, gázóra, vízóra stb megnéztem. mind1. nem az én életem. nem kéne okosabb legyél úgy, hogy semmit nem tudsz rólam, semmit nem tudsz a környezetemről...
2018. febr. 9. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!