Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hogyan lehetne egymás melletti...

Hogyan lehetne egymás melletti kertes házakat olcsóbban fenntartani?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit konkretizálhatnád mi a kérdésed.
2018. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mivel vízen nem lehet,így a fűtés és az áram maradt,arra gondoltam hogy napelemet és hőszivattyúval vagy nem tudom mivel lehetne-e olcsóbban fenntartani 3 kertes házat,mert ugye ott már a beépítési költség is jobban megtérülnek,a napelem él nem sokkal viszont a fűtés nélkül már igen,gondolom.

Azt szeretném hogy ti írjatok mert én is csak gondolkozom rajta.

2018. ápr. 15. 17:33
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ellenőriztem amit írtam és az auto-correct segítségével értelmetlen lett a mondat.
2018. ápr. 15. 18:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni hogy napelemmel valamennyit lehetne, és fűtés szempontjából mondjuk hőszivattyúval is,(vagy mással)meg ha nézzük a bekerülési költségeket,valamennyivel az is olcsóbb lenne,gondolom,és így olcsóbb lehetne a fenntartás a ház fenntartása.
2018. ápr. 15. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz ház fentartása alatt? Laksz benne, vagy csak fűteni akarod, hogy ne fagyjanak el a csövek... totálisan kevés így az infó bármilyen válaszhoz... tehát van 3 házad, amit fent akarsz tartani?... mit jelent ez?
2018. ápr. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TappancsMancs ***** válasza:
Különálló, külön tulajdonú keretes házakról van szó? Én biztos nem közösítenék semmit. Napelemet fel lehet tenni egyénileg is.
2018. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy tulajdonban van mind a 3 ház.Eddig egy lakva,használatban,jövőre már kettő,viszont a harmadik nem mostanában lesz.Nem akarom egyiket se eladni.
2018. ápr. 15. 21:11
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Most nem akarod eladni!

Amikor majd mégis el akarod, sikítva fognak menekülni a vevők, amikor meglátják ezeket a közös rendszereket.

2018. máj. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. máj. 5. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!