Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Valaki segítene ez hogy...

Valaki segítene ez hogy működik? Villany szàmlàval kapcsolatban

Figyelt kérdés
27.ig kellene befizetbiaz èmasz csekket. (Villanyszàml) ha èn nem fizetem be csak 9.e körül akkor nem kapcsoljàk ki igaz? Esetleg ennyi kèsedelem utàn fognak màr telefonàlni hogy tartozàs van, vagy mennyi időnek kell eltelnie míg telefonon èrtesítenek?
2018. ápr. 24. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Részszámla vagy rendes elszámolás. A résszámlával nem nagy gond ha késel, én volt amit ki is felejtettem, és az elszámolásnál tűnt fel, aztán telefonos érdeklődtem, így derült ki.
2018. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi, én megvárom az összes befizetni valót, nem érdekel a határidő. Akkor leülök a gép elé, és elutalom. Így megy ez már több éve.
2018. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a szàmla èves elszámolàs. Utolsó ès kb hàny napokat/heteket szoktàl késni villannyal?
2018. ápr. 24. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
3-5 körül van fizu, utalásokat meg mindig hét végén csinálom. 8-12 nap simán.
2018. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60 napon túli késedelmes fizetésnél kapcsolják ki és előtte küldenek kikapcsoló értesítőt.
2018. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!