Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » A gázóra melyik állásban van...

A gázóra melyik állásban van nyitva (ad gázellátást) és melyikben zárva (gáz elzárva)?

Figyelt kérdés

Pár napja gázszagot éreztem a gázóra környékén, rátettem a kart, s elzártam.


A cirkó berendezés persze azonnal hibát jelzett, nincs láng.


Azóta próbáltam újra megnyitni a gázt, bekapcsolni a cirkó kazánt, de nem ad lángot. Hogyha mégis belobbant (napokig próbálkozva csak háromszor), akkor sem fűtötte fel egyáltalán a vizet.


Már nem vagyok biztos a gázóra nyitott, zárt állásában sem, mert levehető a kar.


Próbálkozom ötvenszer naponta, a cirkó kazán pirosan villog, nincs lobbanás.


Mit tegyek?


2018. máj. 18. 05:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudud beindítani, kérd meg a szomszédod, segítsen. Vagy ha megvan a kazán használati utasítása, járj el Murphy 3. törvénye szerint.
2018. máj. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Fő kérdés: A gázóra melyik állásban van nyitva (ad gázellátást) és melyikben zárva (gáz elzárva)???


Megvan a használati utasítás. Azt írja: reset gomb és újraindít - de nem lobban, csak pirosan villog százötvenedszerre is.

2018. máj. 18. 05:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A tengelyben (amire a kart teszed) van egy horony.

Egészen egyértelműen jelzi hogy zárt vagy nem.


De ha tényleg ereszt, akkor elmegy a nyomás, lehet, rövid ideig (fél-1 perc) várni kell a kazán begyújtása előtt.

2018. máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kart rátève ha az keresztbe van a csőhöz kèpest, akkor zár. Ha a cső irányába mutat, akkor nyitott.
2018. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!