Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mit tegyek szerintetek?

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Nekem a gáz meg az áram feltöltős tehát működik ; Elhagytam vagy ellopták° Mi a teendő ilyenkor? Le tilthatom a kártyát hogy más ne használja mert nem mindig vagyok a házamban és azt is hallottam hogy volt ott valaki. Hogy tudom letiltani a közműveket ha nem fogok majd ott lakni a későbbiekben. Rákérdeztem a szolgáltatóknál de nem lehet mert nem számla jön hanem feltöltős. Mit tudok tenni?
2018. okt. 23. 04:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, annak nincs olyanja, mint a pin-kód? Meg csak úgy tudja használni a közműveket, ha fizeti is. És nyilván igen, le lehet tiltatni. Végső esetben - ha tényleg nem fogsz ott lakni - akár ki is köttetheted őket.
2018. okt. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már megkérdezted.
2018. okt. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Harmadszor. Gondolom ez olyan mint az ajándékutalvány. Van rajta x összeg, aki odaadja a pénztárosnak, az nyert. Igy jártál, vigyázz jobban a dolgaidra.
2018. okt. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit tudsz tenni?

Egyszer írsz ki és értelmes kérdést. (nem 3x értelmezhetetlent)


Ha már nem ott fogsz lakni akkor szerződést bontasz a szolgáltatóval.

Letiltani nem tudod, ha elfogy a feltöltés akkor nem lesz villany-gáz.

Ha ellopták akkor meg a szolgáltatónál tudsz újat csináltatni.

2018. okt. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!