Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » 3 év alatt mennyit nőtt a...

3 év alatt mennyit nőtt a villanyáram díja? Elmű

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én eladtam a hűtőládámat ami 3000 Ftot fogyasztott és a villanyszámlám semmit nem változott. Na ez a borzasztóan érdekes!!!! Diktálom.
2019. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmit. Sőt, még kevesebbet is fogyasztok/fizetek. Levitték az általánydíjamat.
2019. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom!
2019. jan. 7. 14:13
 4/6 anonim válasza:
2013 (azaz a rezsicsökkentés) óta a villanyáram lakossági díja változatlan.
2019. jan. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nesze neked rezsicsökkentés! :)
2019. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem ELMŰ van, hanem EON, írom a fogyasztást és a számlákat, és azt látom, hogy az elmúlt pár évben finoman kúszik felfelé a villany ára. Tényleg finoman, de kitartóan. Az évek alatt 0,50-1 Ft/kWh emelkedésre kell gondolni. Persze a számla maga az megfejthetetlen, mert nem az van rajta, hogy X kW és fizet X Ft, hanem elmebeteg részletezés. De a végösszegeket összevetve a fogyasztással, ahogy írtam: finoman, picit ment felfelé az elmúlt pár évben.
2019. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!