Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Bosch condens 3000 kombi...

Barkács bácsi kérdése:

Bosch condens 3000 kombi gázkazánról mi a szakemberek véleménye?

Figyelt kérdés

2019. febr. 8. 18:17
1 2
 11/17 anonim válasza:
Teljesen elromlott . A szervizes nem boldogul vele . Csak magyarazkodik , okoskodik , kioktat . Ez lenne a bosch? Hihetetlen . Nagyon rafaragtam . Es rafizettem . Ezt a bosch ceget el kellene zavarni innen .
2022. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Hibajelenseg tovabbra is fennal . A bosch egy ujabb szervizest kuldott de az elozohoz kepest ez meg rosszabb volt es alacsonyabb . Ezek tisztes szakmu kasok , affele egyszeru szegenylegenyek , a hibakereseshez , javitashoz nem ertenek . Nem csodalkozom , egesz eletemben ezekkel a prolikkal harcoltam iitt tatan . Egyszeruen csak meg akarnak elni a masok becsapasabol.
2022. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Mazlim van mert meg 3 hetig 20 fok lesz tehat nem kell futeni . A gaz ara zuhan . Tenyleg , vannak az eletben rohadtabb dolgok is . Meg kulonben is nott a gdp tavaly . Kia faszt erdekel . Meg mi az . Egyebkent is ez a gaz cirkusz meg max 20 evig fog tartani . 19 c fokot meg ki lehet birni foleg a fiataloknak . Akinek esze volt mar reg floridaban epiti a kapit.
2022. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Pontosabban a gazkazanokkal harcolok 30 eve . Mindegyik elromlott . Javitasok , cserek orrba szajba . Volt egy csopogo visszatero azt nem vallalta a szaki azt en buheraltam meg . Tiszta macgyver . Joapam egy hoszivattyurol abrandozott de az nem jott ossze . Van egy fideszes foispan ismerosunk , kogazdag de megis a varos szelen lakik egy kulipintyoban , faval Fut , csatornazva nincsen , gazkazant viszont meguszta . Szerencsere soha nem lattam .
2022. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Az elso szervizes vegulis elismerte a hibajelenseget . Jol impprovizalt mert gyorsan rakente a kemenyre hogy onnan nem kap eleg levegot es ezert a fustcsorol levette a kupakot. Most igy uzemel csakigy ez nem kondenzacios kazan . Sakk matt . Egyre hangosabban bug talan ezt a telet kihuzza ha allah is ugy akarja . Probalom kimelni a kazan urat ezert 19 … 20 fok van . Itten forditott a helyzet . Csak a dilihazban vannak normalis emberek , ez nem vicc.
2022. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Es ist 2023 januar . Ich muss die warmwassertemperarur auf 60 C einstellen und dannkommt 42 C wasser aus der leitung . Die heizung arbeitet , 19.5 C das Zimmertemperatur ist. Trotzdem muss der boyler sehr viel arbeiten . Deswegen geht es zu schnell kaputt , meine ich.
2023. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Die ursache ganz einfach. Leider 3 woche dauerkaltist aufgetreten .
2023. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!