Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Szerintetek jó érték az, ha a...

Szerintetek jó érték az, ha a telet, illetve a fűtési időszakot eddig 5e kw Árammal tudtam kifűteni, Amiben benne van a bojler, a sütő, naponta mosás, mosogatógép és sütő, valamint főzőlap?

Figyelt kérdés

A lakásban 24 ° van, födém nincs szigetelve illetve sajnos az ajzat sincs. A ház kicsi, 50 m² alul és 24 m²-es 220 cm belmagasságú 24 m²-es tetőtéri szoba. A házat 4 db daikin Klima fűtötte.. Minden nap mosok, villanybojler megy és minden nap főzök illetve sütök is két naponta. Gyakorlatilag minden áramról megy.


Szerintem ebben az esetben, ez egy jó vagy rossz érték?


2019. ápr. 30. 23:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Mosogatógép lemaradt.
2019. ápr. 30. 23:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Ft-ot írjál mert ez így érthetetlen.
2019. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
188 ezer kb
2019. máj. 1. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Első ránézésre jónak tűnt, de utólag vettem csak észre, hogy mindössze 50 m2 alapterületű házról beszélünk.

Vagyis dicsekedni azért nem lehet vele.

Nyilván kérdés, hogy hány hónap volt nálatok a fűtési szezon, mert sok helyen még ma is fűtenek, sőt hétvégére is csak 10 C fokot jósoltak.


Ha viszont nincsen lehetőség más megoldásra, akkor ennyibe kerül és kész.

2019. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Októbertől egészen mostanáig, és még szerintem egy fel hónapig biztos menni fog. Viszont ne felejtsd el hogy fent is fű tök egy kicsi légteret illetve a födémet nem szigeteltük be és az ajzat sincsen még be szigetelve. Minden villanyról megy utálom a gázt. Vagy, egy kombi Czirkó került volna, az átfolyós gáz bojler helyére, ami elég Schuster megoldás, vagy ilyen Mika, vagy fűtőpanelek. Én inkább akkor megvettem normális klímákat
2019. máj. 2. 09:50
 6/7 A kérdező kommentje:
A ház hasznos alapterület 50
2019. máj. 2. 09:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel a fűtés mellett a teljes fogyasztásod benne van a főzőlaptól a melegvizig így ez nagyon jó érték. Főleg, hogy a megszokottnál melegebbre is fűtesz.
2019. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!