Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Egy 120m2 házat 7 szobával 2...

Byosci kérdése:

Egy 120m2 házat 7 szobával 2 fürdő+2konyhával érdemes klímával fűteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Adott a kérdés. 7 szobás emeletes ház, fenn 3 szoba, közlekedő konyha fürdő, alul pedig 2 kis szoba, 2 nagy szoba, amerikai konyhás nappali, fürdő, wc. Érdemes lenne klímás fűtésre berendezkedni? Jelenleg gázkonvektoros fűtésünk van, most szeretnénk cserélni/kiváltani. Esetleg mást tudnátok ajánlani? Mennyire jönne ki egy klímás fűtésrendszer kialakítása?

2019. júl. 9. 11:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bocs, ha már soká olvastam a kérdést. Én úgy tudom hogy klímával nagyjából 0 fokig éri meg fűteni mivel a külső hőt hasznosítja és hideggebb időben már drága az üzemeltetése.
2019. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

# 11

Ez attolfüg mennyiért veszed az áramot H tarifával inkább -5/-10 fok közöt válik drágábbá mint a gáz. Ez tipusonként is erősen változik. A téli átlaghőmérséklet Magyarországon +4 C. Nagyrészt a kedvezőbb tartományban dolgozik. A teljes évet nézve a legolcsobb megoldás.

2019. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!