Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Új ország létrehozása?

Új ország létrehozása?

Figyelt kérdés

Na tehát, ugye országoktól nem vehetsz olyan területet amit kikiálthatnál független országnak mert az még mindig Magyarországhoz tartozik! Tehát gondolkodjunk egy szigetben, ami nem tartozik senkihez sem. Van pár ilyen szóval... Odamegyek, megveszem, lerakom a zászlóm és akkor van egy országom. Viszont hogy lesz ennek gazdasága? Hogy tudok állampolgárságot adni egy embernek? Hogyan lesz az embereknek fizetése?


Nem szeretnék országot létrehozni, csak csumán érdekel hogyan lehet egy gazdaságot konkrétan a 0-ról felépíteni.


Más kérdéseknél láttam ezért megválaszolom előre.


1. Nem vagyok Viktor!!!!

2. Nem drogozom!!!!

3. Nem akarok diktatúrát létrehozni, vagy király lenni!!!!


A NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm!!!!



2019. júl. 29. 03:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
62%

Ha olyasmit tud nyújtani amiért érdemes, akkor mennék.

Pl. ingyen lakás, min 75nm, panel vagy családi (választható).

2019. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nyilván nem egy 1000000 km2 szigetről beszélünk hanem pár száz mk2 méretű szigetről, pl mint Szingapúr azért a levegőbe kellene építkezni. és szerintem nem is lehetne nagyobb egy lakás 30 nm2-nél. Meg ugye ott a másik lehetőség hogy bővítjük a szigetet. Ez szerintetek sokba kerülhet? Ha igen mégis mennyibe? kb.
2019. júl. 29. 21:54
 23/25 A kérdező kommentje:
Ne fikázzatok, tudom hogy Szingapúr nem sziget hanem a nagyságra értettem!!!
2019. júl. 29. 21:54
 24/25 anonim ***** válasza:
52%

Egy senkihez nem tatozó szigeten elképzelhető, csak rengeteg pénz kell hozzá. Meg kell vizsgálni, hogy MIRE alkalmas a sziget, Lehet e mezőgazdasági termelést folytatni (például olyan növényekkel, melyek jól értékesíthetők a világban) Olyan embereket kell odatelepíteni, akik alkalmasak együttélésre. Ez az alap!

A többi csak adminisztráció (pl. mekkora legyen s szigethez tartozó vízterület, a kormányzati elvek, és adminisztráció kialakítása stb.).

Egyébként nem írtál hülyeséget.

2019. aug. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%
Az első normális választ az utolsó adott:)
2019. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!