Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jobbosok! Miért mondjátok...

Jobbosok! Miért mondjátok sokan Márki-Zay Péterre, hogy alkalmatlan?

Figyelt kérdés

Légyszi ne azt írjátok, hogy azért, mert az, tényleg érdekel.


Vásárhelyi vagyok, kicsit szimpatikus is volt, de elég sokat hallottam miden felől, h dilettáns, végül nem is mentem el szavazni... Lehet naiv meg buta vagyok, de bizonytalanul nem akartam elmenni, csak mert illik.


Egyik ismerősöm szerint a plakátbotrányt is ő rendezte meg (leszaggatták a Márki-Zay plakátokat, és az ellenfelet tették ki helyette), hogy áldozatként vele szimpatizáljanak jobban... Szerintetek igaz?



2019. okt. 18. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert alkalmatlan.
2019. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Igen, naiv meg buta vagy. Már bocsánat érte, de egy nagyon jó karakter gyilkosságot elhittél.

Pont azért mondják, hogy alkalmatlan, mert így akarnak rávenni te is elhidd. Nem kellenek ide észérvek, elég, ha valakiről sokáig azt mondogatják alkalmatlan, akkor mások is elhiszik.

Lásd a te esedet.

2019. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remélem neked van igazad, kedves Kettes, de attól még érdekel a másik oldal véleménye.
2019. okt. 18. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Nem fognak észérveket mondani, személyes okok lesz mindnek a lényege (miszerint Márki-Zay nem Fideszes). Az egésznek az a lényege, hogy örülnének, ha nem lenne a polgármesteri székben se ő, se a többi nagyváros a polgármesteri székében ellenzéki jelölt, mivel ez nekik nagy tökönszúrás hosszútávon.

Mi volt a kampány lényege eddig mindig az önkormányzati választásokon? Nem Fideszes jelölt a polgármester meg a testület tagjai nem kap pénzt állambácsitól a város.

Na már most, így vagy meglépik azt Orbán, hogy tényleg nem ad, de akkor oda a nyerés ezekben a városokban a parlamenti választásokon.

Vagy add ugyanúgy pénzt, de akkor bukik a kampány szlogen, a legfőbb program és akkor máshol is bukhatják az önkormányzati választásokat.

Ezért megy minden ellenzékhez köthető polgármesterjelölt ellen a karaktergyilkosság.

2019. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A FIDESZ mondja, mert nem Fideszes, ők mindenkire ezt mondják...Karácsonyra is ezt mondták erre Zugló polgija és küzgyülése ellenzéki lett!
2019. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Fidesz egy szekta, így mindent gyűlölnek, ami nem a Fidesz.

Hiába mondogatják, hogy ők csak azért fideszesek, mert a Fidesztől nincs jobb, ez egész egyszerűen nem igaz. Soha nem is lesz számukra jobb a Fidesztől, mivel ők kimondottan a Fideszt és Orbánt akarják imádni.

2019. okt. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!