Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon sokan csak...

Ezen az oldalon sokan csak azért támogatják a vadliberalizmust, mert ezzel ellent mondhatnak a Fidesznek, vagy komolyan is gondolják?

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran előfordul, hogy valaki felhozza, hogy ellenzi ezt a túltolt liberalizmust, hogy majd 18 évesen eldönti a gyerek, hogy milyen nemű akar lenni, meg teljesen normális, ha a gyerek úgy nő fel, hogy két apja van, anyja meg egy sem.

Persze az ilyenek nullára vannak pontozva és szanaszéjjel vannak szidva.

Pedig úgy emlékszem, hogy pár éve még az emberek többsége egyetértett abban, hogy ez már a baromság határait súrolja.

Sokan csak azért lettek ilyen vadliberálisok, mert a fidesz (elmondása szerint) konzervatív és ennek mindenképpen ellent kell mondani?

Nem vagyok fideszes, sőt, kifejezetten fidesz ellenes vagyok, de a fentebb említett dolgok nekem már nem tartoznak az ésszerű kategóriába.


2019. aug. 12. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én még egy ilyen választ sem láttam, mutatnál legalább egyet?
2019. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszem, hogy ezek a legfontosabb kérdések ma, de nem értem miért akadályoznánk, hogy mindenki úgy éljen ahogy akar.


Hol érdekel engem, hogy a szomszédnak van-e két felesége, hord-e női ruhát, vagy él-e házaséletet egy kecskével (ha a kecske beleegyezett)?

Ez túltolt vadliberalizmus, hogy nem akarok a szomszéd szexuális életébe beavatkozni sem törvényesen, sem a szavazatommal, sem sehogy és azt sem szeretném ha nekem megmondanák, hogy hogyan nyírhatom a füvemet?


Én azt mondom vannak dolgok amibe az állam ne szóljon bele. Akkor most én liberálbolsevik vagyok?!

2019. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Én azt nem értem, hogy ti honnan veszitek a bátorságot ahhoz, hogy belepofázzatok más életébe.
2019. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek normális, hogy vannak országok, ahol megszületik a gyerek és hiába van kukija, nem lehet fiúnak nevezni, mert ő még nem lehet biztos benne hogy fiú akar lenni? Hogy minek érzi magát, az magánügy, de attól még biológiailag nem lesz az.
2019. aug. 12. 11:11
 5/9 ConnectCare ***** válasza:
100%
Mely országok ezek pl.?
2019. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#1-es kérdésem még mindig áll!
2019. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

A gyereket nem nevelik ellenkező neműnek,hanem ellenkező neműnek érzi magát,ezért ha megállapítják több szakvéleménnyel,hogy az illető transznemű,akkor elindítható ez a folyamat.


Szerinted valaki puszta mazochizmusból csinál ilyesmit?

2019. aug. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyedi, hogy ki tolja túl a liberalizmust és ki nem. Kevesen tolják túl és csak azért látod őket, mert belőlük lesznek a hírek.

Mint ahogy a jobboldaliak között is csak egy kisebbség az, aki túltolja és szélsőséges lesz, ezek is belekerülnek a hírekbe.

A hírek miatt sokan azt hiszik, hogy az egész liberális, vagy az egész konzervatív jobboldal szélsőséges, őrült, agresszív. Mert az emberek hajlamosan az általánosításra.

Az már nagyobb baj, ha politikusok között is vannak szélsőségesek, akkor szoktak országosan elfajulni a dolgok, rossz példát mutatnak és felborítják az egyensúlyt a két oldal között.

A két oldal egyensúlya fontos és törekednünk kell rá. Ösztönösen törekszik is a társadalom az egyensúlyra és előbb-utóbb leszámol a szélsőséges politikai erőkkel.

2019. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig is utáltam a liberálbolsikat, de nem gondoltam volna, hogy egyszer visszasírom őket!
2019. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!