Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Provokatív melegfelvonulás...

Provokatív melegfelvonulás kell, bevételeket hozó jó hangulatú air race nem, hol a politikusok esze?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 19:59
1 2 3
 1/26 tetro ***** válasza:
57%
szerintem a kettőnek semmi köze egymáshoz
2010. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De mindkettőről ugyanazok döntenek...
2010. júl. 17. 20:12
 3/26 anonim ***** válasza:
68%
engem az air race se érdekel,mehetne a pénz megint akkor az árvizkárosultaknak.és akkor még azt mondják milyen válságban vagy M.o
2010. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Rengeteg bevételt hozna az air race, ahogy hoz mindig, ráadásul a megrendezése (a biztonságisok fizetésén kívül) nem kerül pénzbe, és igen, a bevételt (vagy akár csak egy részét) jó célra fel lehetne ajánlani.
2010. júl. 17. 20:16
 5/26 anonim ***** válasza:
20%
Majd megnézed jövőre, nem igaz hogy ennyit nem lehet feláldozni.
2010. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Mit nézek meg jövőre? A szmogriadó a tél közepén van, szemetelés állandóan, zaj minden tüntetésen és rendezvényen, plusz amit a szomszédoktól lehet áthallani a falakon keresztül, a dugó mindennapos dolog, a rablások is...
2010. júl. 17. 20:19
 7/26 anonim válasza:
73%
azt mondják nagy a kockázat. úgy tűnik nagyobb, mint az izraeli kémrepülőké, amikről senkinek sem szóltak. a politikusok meg inkább a melegfelvonulásra járnak, mint air-race-re
2010. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
És ismétlem, NEM LESZ ETTŐL TÖBB PÉNZÜNK, MERT AZ AIR RACE MEGRENDEZÉSE MAGYARORSZÁGNAK INGYENES...
2010. júl. 17. 20:24
 9/26 A kérdező kommentje:
Te, én mindegyik Air Race-n a parlament előtt foglaltam helyet, és fent az erkély tele volt öltönyös-kosztümös alakokkal...
2010. júl. 17. 20:24
 10/26 anonim ***** válasza:
86%

"engem az air race se érdekel,mehetne a pénz megint akkor az árvizkárosultaknak.és akkor még azt mondják milyen válságban vagy M.o"



Válság??? Ne csinálj már vicceket. Csak nézz körül. Hol halmozódott még fel ekkora vagyon? Milliárdokat dobálunk a cigányoknak, alagutakat építünk a búzamező alá, nálunk a legmagasabb a miniszterek fizetése. Szerinted így néz ki egy válságövezet?

2010. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!