Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Provokatív melegfelvonulás...

Provokatív melegfelvonulás kell, bevételeket hozó jó hangulatú air race nem, hol a politikusok esze?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 19:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
12%

Laktál te már a Duna-parton Air Race idején?

Jó, ettől még melegfelvonaglás sem kéne, de gondolom ők jobban tejeltek.

2010. júl. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
25%

Engem csak az döbbent meg, hogy ennyire fontosnak tartod az Air race-t. Air race ellen rengeteg ember van, főleg akik ott élnek ahol a verseny zajlik, hiszen napokig fülsüketítő a robaj. De biztos jó lehet, hogy egyszer elmész és szájtátva csodálkozol, hogy hűűű repülő.

Melegfelvonulás nyilván kell, hiszen most kicsit diktatorikus a kormány hatalma, ezzel lehet igazolni, hogy szabadság meg stb van nálunk.

2010. júl. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Provokatív melegfelvonulás kell, bevételeket hozó jó hangulatú air race nem, hol a politikusok esze?


üdv abszurdisztánban! új hatalom, új kormány, fidesz 2010...

2010. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Ez a nyár kellős közepe, el lehet menni nyaralni, de egyébként, miért költözik valaki a belvárosba, ha nem bírja, mi ezért lakunk külvárosban, de a fővárosban, mert még születésem előtt költöztek ide a szüleim. Én nem laknék a belvárosban, nem a zaj miatt, más miatt, de komolyan, aki azt szereti, lakjon ott, én meg autópálya mellett nőttem fel, folyamatos zaj, folyamatos szennyezett levegő, főleg hétfőn és pénteken, mert akkor vannak a legnagyobb dugók, de a zaj és ez nem indok, gazdaságilag az Air race bevételt hoz az országnak, ha annyira válság van, miért utasítjuk el a bejövő pénzt, hiszen szükség van rá, vagy nem? Lehetne adni az árvízkárosultaknak, lehetne BKV-t felújítani, lehetne sokmindent csinálni abból a bevételből. Inkább a tűzijáték az, ami nem kellene, hiszen az mégiscsak pénzbe kerül, és a bevétel nem sok rajta, ellenben az Air Race-n, mert azt INGYEN rendezhetjük meg.
2010. júl. 18. 20:01
 25/26 A kérdező kommentje:
És NINCS SZABADSÁG NÁLUNK, ez csak látszat...
2010. júl. 18. 20:03
 26/26 A kérdező kommentje:
Felőlem a Hungaroringen is megrendezhetnék, csak ne tiltsák ki az országból...
2010. júl. 18. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!