Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a konkrét véleményetek a...

Mi a konkrét véleményetek a kuruc.info-ról?

Figyelt kérdés

Az egyszerű emberek véleményére lennék kíváncsi a kuruc.inforól.


Káros-nem káros, szükséges-nemszükséges, olvasom-nemolvasom

stbstb.


2008. nov. 17. 17:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%

Olvasom nem káros hát hogy szükségese azt a népnek kell eldöntenie.bár néha túllőnek a célon pl. mikor megadják egyes emberek tel. számát meg ilyenek



apropó mielőtt lepontoznátok nézzétek meg hogy a kérdésre válaszoltam e?

2008. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
60%

egy időben néha olvastam, de aztán meguntam, hogy már a harmadik percben küszködni kellett a hányingerrel, ezért már nem olvasom :)

igaz, hogy a szólásszabadság szent dolog, de ezért talán lehetne valahol egy határt húzni. ( a szabdság is csak egy bizonyos határig szabadság, utána már szabadossággá válik és az biz' már nem annyira jó...)

2008. nov. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Én olvasom, mint ahogy sokminden mást is. Az is egy vélemény ahoz hogy a saját véleményemet kialakítsam a dolgokról, több szempontból is meg kell ismerni a dolgokat! Ha újságot veszek (ritkán), akkor is egyszerre vaszem a Népszabadságot, és a Magyar nemzetet, elolvasom mindkettőt, és eldöntöm, hogy melyikből mit hiszek el. Szerintem ez kell a tisztánlátáshoz!
2008. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%

Nem rossz, nem mondanám, hogy szélsőséges (mert nem szeretem ezt a szót) de nem mondható objektívnek sem!

Nem tudok egyébként hiteles médiumot Magyarországon sajnos!

2008. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok semmilyen irányzat követője, békében kiegyeznék, ami még nem valósult meg, szóval ilyen teljesen hétköznapi egyszerű emberként az a véleményem, én ritkán olvasom (mint ahogy más sajtót is), de amikor olvasom, akkor vagy azért, mert öcsém ajánlott valamit, vagy azért, mert ott találtam valamit (google keresésből). Érdekes oldal, vannak rajta jó dolgok, amit nem olvastam, arról pedig nincs véleményem, hát a stílus meg... végülis egy "elegünk van"-stílus, mit várunk? A mocsok tiszteletlen bulvárnál minden esetre szerintem jobb.
2008. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%

Napi szinten olvasom, bár néha ők is felfújnak 1-2 dolgot.

Ennek ellenére szerintem szükséges néha radikálisabb szemszögből is megismerni a dolgokat, mert ez a fene nagy demokrácia nagyon sok dologra nem kínál megfelelő megoldást. Aki pedig nem tud elfogadni egy magyarság középpontú portált, az ne olvassa.

2008. nov. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
74%
Olvasom, nem hinnem hogy karos, es szukseges. Tenyleg hajlamosak a dolgokat felnagyitani, a masik oldal viszont ugyanezen dolgokat inkabb elhallgatja.
2008. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
60%

Tartalmatlan fröcsögés az egész, szájhadjárat tulajdonképpen mindenki ellen céltalanul, még akkor is ha minden 8. cikk valós alapból merít, de a maradék 7 viszont gusztustalan vádaskodás, és rágalomhadjárat néha olyanok ellen is akik alapból nem szolgáltak rá. és azt kell mondanom hogy ez az oldal a magyar szélsőjobboldal meggyalázása és ennek az eszme képviselőinek az impotens tehetetlenségéről az élő példa. Szégyen hogy az ilyenek is mint akik valaha részt vettek annak az oldalnak a működtetésében képviselhetik a szélsőjobb ellenzéket, mert amúgy komolyan is lehetne venni ezt az eszmerendszert, sőt hiszem azt hogy egy egészséges nemzetben kell is egy kicsi nemzeti öntudat, különben annak a népnek a sorsa megpecsételődött, de hogy egy ilyen alja söpredék legyen az a képviselője mint ebben az országban az gyalázatos, szánalmas szégyen!

Már pardon a monológomért ha valaki nem értene egyet vele, én akkor is tartom magam ehhez!

2008. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
36%
karos, nem szukseges (nekem legalabbis) es nem olvasom.
2008. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Kösz minden választ !

Az ÉN véleményem:

Én is olvasom, mert egyszerűen ott vannak olyan hírek amikről egyébként nem értesülnék, ha mégis akkor pedig elferdítve.

Nem értek egyet (teljesen) az eszmével amit képvisel, meg hogy tövig benyalnak a németeknek meg a náciknak, Hitlerre rejszolnak,

kukaborogatókat hazafiaknak állítja be, pedig én is hazafi vagyok, mégsem borogatok kukákat.

A stílusa alpári, bár néha jókat vidulok rajta.

Kormányprovokáció? Hát, nem is tudom itt ebben az országban ma már bármi megtörténhet. még az is lehet h igaz.Nagyon jó kapcsolataik lehetnek ha meg tudják szerezni egyes emberek címét, telszámát.


Egyéb vélemény?

2008. nov. 18. 15:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!