Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a konkrét véleményetek a...

Mi a konkrét véleményetek a kuruc.info-ról?

Figyelt kérdés

Az egyszerű emberek véleményére lennék kíváncsi a kuruc.inforól.


Káros-nem káros, szükséges-nemszükséges, olvasom-nemolvasom

stbstb.


2008. nov. 17. 17:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem rém etikátlan azon kívül törvénytelen is személyes adatokkal visszaélni.Ezen kívül egy magát hírportálnak nevező oldal lehetne kicsit objektívebb is, nem? Komolytalan az egész, fröcsögés, de igazából semmi értelme.
2008. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell lepontozni a válaszokat, mindenki a kérdésemre válaszolt.Attól még hogy nem egyezik a véleményetek, nem kell lepontozni, hiszen a KÉRDÉSRE VÁLASZOLT.

Én mindenesetre az összesre adtam egy pluszt.

2008. nov. 18. 16:31
 13/32 anonim ***** válasza:
65%
Egy haverom mondta,róla, és kb vele értek egyet: " a kuruc a szélsőjobb Mónika-Show-ja".:) Ezen kb azt értette, hogy a szélsőjobb azon rétegének szól akik önálló gondolkodásra képtelen bírkák, iskolázottságuk a 8 általánosban maximalizálódik, és be lehet nekik magyarázni, hogy ha okt. 23-án felgyújt egy rendőrkocsit akkor olyan lesz, mint az '56-os forradalmárok. Velük bármilyen baromságot el lehet hitetni.
2008. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
65%
Régebben még jobb volt a portál akkor még tényleg írtak jó dolgokat, igaz tudni kellett szétválasztani a fröcsögést az értelmes cikkektől, mert bizony akkor még kb. 50-50% volt az arány. Most már lement a színvonal és már mindenki áruló, aki nem ért velük egyet, és esetleg más úton próbálja elérni azt, amit ők is szeretnének ( pl. a Bombagyár közösség is áruló lett hírtelen) mostmár egyedül a cigánybűnözés kategória az, amit még érdemes olvasni azt még olyanok szerkeszthetik, akik nem hülyültek meg teljesen. Ott legalább merik nevén nevezni a gyereket és nem hallgatják el a bűnözők származását.
2008. nov. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
65%

Károsnak nem káros, szükségesnek nem szükséges... amikor én elkezdtem olvasni tényleg voltak jó cikkek, hazafias gondolatok. Manapság a kuruc már nem egy hírportál, hanem egy lázító, értelmetlen ...valami... Csak azt olvasni rajta, hogy ezt ezért utáljuk, azt azért utáljuk és lázadjunk és forradalom és stb stb


lehet, hogy vannak olyan emberek, akiknek szüksége van erre, hisz ezzel is csak a problémát csinálják maguknak (mert ugye, ha nincs problémánk, akkor is csinálunk, hogy legyen min bosszankodni), a meglévő problémák megoldása helyett.


Őszintén szólva sajnálom, hogy ez lett a kurucból, jónak indult...


Ui.: hunhír.hu für immer! Ez egy igazi hírportál!

2008. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
88%
Igaz, sok kurucos nem érti meg, h már elmúltak azok az idők mikor még utcai harccal lehetett volna bármit is tenni már más utat kéne választani, az nem vezet sehová, h kimegyünk az utcára és kiabáljuk, h Gyurcsány takarodj meg felborítunk pár kukát meg eldobunk pár követ.
2008. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
86%
A címek megszerzése nem olyan nagy dolog, telefonkönyv, iwiw stb. Amiket kitesznek azok általában publikus adatok, bárki kikeresheti, online tudakozó, Google és Iwiw segítségével.
2008. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
86%

Rendszeresen olvasom.


Mivel jobbat nem találni. Sokat lehetne rajta javítani, de miért mindenki ettől várja a tökéletességet?


A nemzeti oldalnak az a hibája, hogy nem tökéletes, olykor vannak butaságok, nem kiforrott, és talán olyan is ami parasztvakítás, esetleg népbutítás közé sorolnék.


Mik ezek? Hiba-mindig az ellenség fősodratú gondolataiban úszkál, soha nem lát előre, telefonszámokkal szánalmaskodik, azt hiszi lehet tüntetéssel elérni valamit- ez önmagában jó, csak nem kéne reményt fűzni ilyesmihez!,

És inkább dicséri a vallásokban a hazafiasságot, és magyarságot, mint hiányolja, ami sokkal ésszerűbb lenne!

De ezek is jók, mert mutatnak egy szemléletet, tehát van hírértéke!


Néha átlépi a hírportál szerepét, amit gyakran szerencsétlenül és rossz irányba tesz!


Összesítve még is az egyetlen olvasható, amiről még érdemes vitázni is!


1 hozzászólást pontoztam le, ahol az illető arról írt, hogy hányingere támadt, nem tettem volna meg, ha legalább leírja azt, miért, és így értékelhetővé vállik a válasza! Tehát azért van lepontozás, részemről, mert nincs értéke a válasznak!


Meglehetősen egyszerű ember vagyok, meglehetősen egyszerű véleménnyel!


Szükséges! ---egy pohár sörnek is vannak káros hatásai!


Egyébként nem tartom igaznak, hogy korlátlanul magyar,

inkább egy elfogadható hírportál simán!

2008. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
76%
Neha beleolvasok, egy-ket cikk meg erdekes is lehet, de vegul mindig csalodok, mert hulyet csinalnak az osszes hazafias erzelmu emberbol. Az a baj, hogyha nincs jobb erve a masik oldalnak, mindig talalni par ilyen portalt, szemelyt vagy csoportot, amik igazabol a jobboldal ugyet semmivel sem viszik elore, viszont barmikor felhasznalhatok a nevetsegesse tetelere. Talan tobbet art mint hasznal, a kerdes, hogy kinek? A sajat oldalanak vagy az 'ellensegnek'?
2008. dec. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
82%

"....mert hulyet csinalnak az osszes hazafias erzelmu emberbol....."

Kedves! Lennél szíves elárulni itt mire gondolsz? Mert ez nagyon építőjellegű lenne az oldal számára. Küld el nekik és lehet változtatnak, vagy együtt összehozzuk!

Nekem most sok szabadidőm van sajnos...


"...jobboldal ugyet semmivel sem viszik elore, viszont barmikor felhasznalhatok a nevetsegesse tetelere."


Aham, ez valamilyen szinten igaz. De ez egy hÍrportál, nem párt. És alapból nem értem mire gondolsz...

Ki 'nevetne', vagy tartaná nevetségesnek ezeket a felhasznált dolgokat. Értelmes ember(hülyének meg mindegy) nem tartja nevetségesnek sem a hazafias, sem a hazafiatlan ügyeket.Az, hogy kinek a beteg elméje min tetszeleg, nem mérvadó.

De beszélhetnénk arról is, ki és miért teszi 'nevetségessé'-ha van ilyen!


Nem vagyok szerelmes az oldalba, csak nem értem tisztán ezeket. Nekem is van bajom vele... De én le is írom (és nem teszem nevetségessé....).


"...Talan tobbet art mint hasznal,..."


Na most mi használ többet, mint árt? És miért árt?

És mi? Én sem vagyok nagy író, de azért ennél konkrétabbakat írok, mint sok előttem, vagy utánnam szóló. És zavar, hogy soha nincs alany, csak állítmány!

Persze, ilyen szuperinteligens lények közt nem ártana, csak vannak ilyen szerényebb elmék, mint én...


Mellesleg én nem tartobb jobb oldalinak, az, hogy ezt egyesik így értelmezik az baj, vagy hogy ezt használják!


Magyarországon jelenleg nincs jobboldal! Se baloldal-liberális. Így ezekkel a fogalmakkal nem is kéne dobálózni!

Talán ezt is kevesen tudják!


Mellesleg mi használ a "jobboldalnak?", m1, m2, rtl, tv2?

Fidesz-mszp? .....


Ui:

Ez nem személyes írás az előttem lévőnek! És nem is akarok senkivel...

2008. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!