Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok! Mi ezzel a célotok?

Liberálisok! Mi ezzel a célotok?

Figyelt kérdés

Gondoltam felmegyek a Rotten Tomatoes nevű filmes oldalra, mondom megnézem már a top 100 listát.

Első helyezet:


Fekete Párduc



Oké, biztos én néztem be, gondoltam megnyitom újra.

Nem, az oldal szerint még mindig a filmtörténet legjobb darabja a Fekete Párduc.

Értem én, hogy PC, de bammeg, ez már annyira túl van tolva, hogy Kim elismerően csettintene.

Nem is értem, mindenki tudja, hogy egy aránylag középszar film, max az év filmje lehet, de hogy minden idők legjobb filmje?????!!!!!!!


2019. nov. 26. 16:36
 1/5 Molyember ***** válasza:

Nekem semmi célom nincs vele, és egy szörnyű filmnek tartom. Nem az a bajom vele, hogy feketék játszanak benne, vagy hogy nagyon pc, hanem az, hogy unalmas és bugyuta. Ilyenkor mi van? Lehet, hogy nem is vagyok libsi?

Szerintem ne háborodj fel ilyen dolgokon, mert csak ártasz vele magadnak. Szerinted melyik a világ legjobb filmje?

2019. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LazyJones ***** válasza:
A rotten tomatoes egy oldal a sok közül, lövésem nincs, mi alapján írja az értékeléseit. Az esetek többségében amúgy én sem értek egyet az adott értékelésekkel, de ezért sem foglalkoztat a listájuk. Ja, és a Black panther szerintem is egy közepes film, egyáltalán nem fogott meg, és nem a feketék miatt. Egyszerűen túl klisés volt, bugyuta és unalmas.
2019. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:

A film hatalmas áttörés volt a fekete színészeknek, illetve általában a feketéknek, akik a film által reprezentálva érezték magukat és a kulturájukat.

Ettől még a legjobb film volt? Nem, elvégre a Marvel jó filmet még nem csinált, de nekem őszintén szólva felüdítő látvány volt a többi sz-rhoz képest.

Elhiheted, hogy nem is a fehér libsik szavaztak a filmre, mert a fehér libsik azért mégse annyira libsik, hogy értékeljenek egy feketékkel telerakott filmet.

2019. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"A film hatalmas áttörés volt a fekete színészeknek"


Teljesen.

Pont, hogy ezzel csak lejáratja a fekete színészeket.

Épp ezért bírom a Wayans fivéreket.

Ők nagyon jól kezelik ezt az egészet.


Egyébként eleve hülyeségnek tartom a top 100 listákat, nincs legjobb film.

Egyébként, ha mégis:

Halálos iramban.

Tudom, ez is meglepő, de én le is tudom írni, hogy miért is az.

Másrészt, én csak egy bohóc vagyok.

2019. nov. 26. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze van a gonosz liberálisokhoz? Hogy jön ez ide?
2019. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!