Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nézitek Orbán Viktor sajtótájé...

Nézitek Orbán Viktor sajtótájékoztatóját? Hogy tetszik?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon.
2020. jan. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

ha fizetnének sem nézném meg

nem is tudom, melyik a rosszabb, a hataloméhes manipulátor vagy a bologató csürhe aki mindent elhisz, csak azért mert viktátor azt mondja

2020. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyurcsány vehetne példát róla, hogy így kiáll az újságírók elé és válaszol a kérdésekre. Közvetítené az M1 élőben?
2020. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mindentudó99 ***** válasza:
Az elejét nem láttam abszolút. A többit úgy ahogy néha néztem néha nem. Bár nem hallottam csak utana olvastam idén minden rendelőt várót kórhazi szobát fel akarnak újítani. Ez pozitív úgy gondolom. Nem sok olyat hallottam ami engem érintene.
2020. jan. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. De Gyurcsány valóban válaszolni szokott az újságírók kérdéseire, akkor is, ha kormánypárti kérdezi. Orbán még a Fideszes újságírök kérdéseire sem válaszol-
2020. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ngyon jó volt.

[link]

2020. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!