Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hitler vagy sztálin volt...

Hitler vagy sztálin volt erősebb fizikailak?

Figyelt kérdés

Hitler szerette a boxot és sportos ember volt.


Sztálin is elégé maszív ember volt.



Ki volt erősebb?


És ki nyerne ha

boxolnának?



2020. febr. 1. 17:53
 1/9 anonim válasza:
5%

jó kis box lenne

aki többet beleadna az tuti hitler

de amúgy sztálin győzne nézd csak meg milyen teste volt:

[link]

2020. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Sztálin győzne, nagyobb darab volt Hitlernél.Plusz, fiatalabb is volt akkoriban.Továbbá Hitler parkinsonos volt.
2020. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De hitler értett a boxhoz,sztalin meg nem vólt nagy küzdősportos.
2020. febr. 1. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Hitlernek 1 heréje volt, ebből adodóan Sztálin könnyen kibillentené az egyensúlyából a Führer-t.
2020. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szórakoznak a piros cipős gyerekek.
2020. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Sztálin testmagassága 168 centi volt. Lehet, hogy képeken testesebbnek látszik, de ez valószínűleg csak az alacsony termete miatt van. Hitler 174 centis volt. Egyikük sem volt olyan magas, viszont Hitler Első Világháborús veterán volt, míg Sztálin nem volt katona, plusz Hitler jártas volt közelharban is, amint azt előttem is leírták, továbbá Hitler tizenegy évvel fiatalabb is volt Sztálinnál. Összességében azerintem az ő oldalára billen a mérce egy bunyóban.
2020. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Ez most komoly? Komolytalan, hülye kérdést tesztek fel a világtörténelem két borzalmas lényével kapcsolatban? Sztálint még a kommunista utódai is elítélték, nevéhez több millió ember halála fűződik. Hitler a világ szégyenfoltja, milliók élete szárad a lelkén. Ezek után ki nyerne box meccsen? Normálisak vagytok? Ki a faszt érdekel ez? Beteg elmék.... - ezek után pedig jöjjön a szokásos kérdés: "Ha tökön rúgnak, az tényleg annyira fáj, hogy összeesik tőle az ember?..." Aberrált barmok...
2020. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy szerinted nem hasznos a válasz, de a helyzet az öregem, hogy a kérdés nem hasznos... Agyalágyult barom!
2020. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Mit keres itt az aki nem akar válaszolni? Hogy ne legyek én is ilyen: ha fogadni kéne én Sztálinra fogadnék. Az orosz medve azért elég massziv volt.
2020. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!