Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Wass Albert fasiszta volt?

Wass Albert fasiszta volt?

Figyelt kérdés
Most néztem a #nonat-ot vagyis a pedagógusok demokratikus szervezetének a face profilját, aztán láttam, hogy kiírta egy /gondolom/ tanár, hogy "Nem tanítok fasiszta írót".

2020. febr. 5. 00:58
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
31%
Persze hogy az volt.
2020. febr. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
56%

Az 1# is csak 444-et olvas...


Nem,Wass Albert hungarista volt,a magyarság felsőbbrendűségét és kulturális értékeit éltette sok írásában.


Az a tanár meg aki azt mondta hogy fasiszta(ami csak az olaszoknál volt gyakori),na az a tanár mehet leadni a diplomáját szépen.

2020. febr. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
60%
2-essel egyetertek. Ez az ember aki a te tanarod baromi szar pedagogus. Koze nincs hozza...
2020. febr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
2020. febr. 5. 02:24
 5/43 anonim ***** válasza:
75%

Az már régen rossz ha egy tanár nem tud különbséget tenni a fasizmus és a hungarizmus között.


Az meg hogy ezt a badarságot reklámozák a szakszervezeti oldalukon a tanárok,az csak a magyar tanárképzés hiányoságait tükrözi.

2020. febr. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
5%
Minden ember fasiszta.
2020. febr. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
78%

Elsősorban nem rá gondoltak, hanem Herczeg Ferencre.

[link]

2020. febr. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
80%

Valóban hungarista volt. Viszont én balliberálisként sem értek egyet azzal, hogy emiatt hisztiznek a tanárok. Sokkal komolyabb és ésszerűtlenebb változások lesznek az új tantervben, én inkább azok miatt emelmém fel a hangom.

Az, hogy elolvasnak egy Wass Albert könyvet, szerintem belefer, legalább több irányba nyitnak.

Viszont a környezet órákat kivenni az első két osztályból + a történelem órákat szétverni a hazafias bullshittel nagy kár volt.

2020. febr. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
85%
És miért ér többet a kertesz mint Wass Albert?
2020. febr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sem szabadna nekik tanítaniuk, de egyáltalán nem. Akik még fasizmus fogalmával sincsenek tisztában azok nem szabadna tanítanunk.
2020. febr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!