Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít a komcsihi...

Csak engem idegesít a komcsihisztizés, hogy mindenkit lekomcsiznak azért, mert baloldali?

Figyelt kérdés

Klímahisztire ezzel adok egy egyszerű választ, mivel az nem hiszti, ha azt szeretnénk, hogy ne legyen klímakatasztrófa és minél előbb hagyják abba a fosszilis tüzelőanyag kibocsájtást, sok mindenről letudnánk mondani és én is szerény életet élek. De az hiszti, ha mondjuk Bernie Sanderst azért kommunistázzák le, mert balos gazdasági programja van, amire nagy szükség van USA-ban. Egyre jobban növekszik az egyenlőtlenség, hova növeljék már a gazdaságot? Újraelosztó gazdaság kell, ahol az ilyen Bill Gates, Jeff Bezos félék sokkal többet tesznek a közösbe. Soros György is vagyonadót szeretne. Emiatt ne hisztizzen már senki, mert emiatt állítólag a kommunizmust szellemét látják. Miért kell állandóan a 100 millió halottal példálozni amikor a kapitalizmus szellemisége még ennél is több áldozatért felel?


Engem nagyon idegesít ez a hiszti a kommunizmus körül, mivel nem látom azt, hogy újraéledne. Hogy lehet Sandersre azt mondani, hogy kommunista mikor csak északi szocdem modellt szeretne az országba?


2020. febr. 13. 06:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
29%

" sajnos nem hallucinálok, ezek vagytok ti. Tények, feketén-fehéren. Lásd pl a KISZ titkárod előéletét, de kuszaszemre is rá lehet keresni, és a többire,


Képzelt ellenségkép: migráncsok, brüsszel, soros

Államosítás: pl közműcégek

Állami árszabás: ún. "rezsicsökkentés", üzemanyag

Haverok-mutyi-hanta: lölő, habony, garancsi...

Hurrápropaganda: mtva, tv2, lokál, stb„


Ühüm,a te fönököd gyúrcsány fletó is tudna mesélni a szétlopott kb mindenről és a putyinhoz fűzödő örök barátságáról.

Vagy hogy egy zsidóktól elkobzott villában él,vagy a baloldal 2006-előtti pénzügyi dolgairó.

2020. febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
47%
Engem a klímahiszti zavar
2020. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

#11 ja igen elvtárs, köszi hogy eszembe juttattad sztálin apátok hírhedt szemléletét, amit A tanú című filmben is kifiguráztak "ahol nem vagyunk mi, ott az ellenség" :)


Igen, gyurcsány IS olyan mint ti, örülök, hogy ezt beismered.


Amúgy ő nem az ellenségetek, hanem "felcsúti, és pápai KISZ titkár két jó barát, együtt lopják az ország vagyonát" összedolgoznak, és a buta birkának csinálnak színjátékot, hogy az nyugodt legyen hogy választ, és higgye, hogy "a másik se jobb".

2020. febr. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Te meg az illuminati vagy hogy mindent tudol?
2020. febr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Haladó klímavédő nyugat,ott mindenki normális meg liberális: [link]


Röviden:egyél hullát akkor se a húsal,se temetésel nem kell foglalkozni+nem füstölsz közben,ezzel védve a klímát.zseniális.👏👏👏👏👏

2020. febr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Olyan ez, mint amikor a balosok lenáciznak mindenkit azért, mert kiejti azt a szót a száján, hogy nemzet. :)


Egyébként egy PICI szociáldemokrácia nem ártana meg az USA-nak - de azzal nem értek egyet, hogy el kell venni pénzt a gazdagoktól. Sokkal inkább a szociális hálón kellene erősíteni, de ne olyan formában, hogy ez további tömegeket vegyen rá vagy tartson katatón állapotban.

2020. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Talán azzal kezdem, hogy kommunizmus soha sehol a világon nem volt. Marx sem hozott fel konkrétumot, csak annyit lehetett tudni, hogy Majd a szocializmus után, lehet, hogy - új társadalmi formaként - a kommunizmus fog létrejönni. Miért mocskolják akkor mégis? Mert az tudott, hogy az NEM PÉNZALAPÚ TÁRSADALOM lesz. Ha pedig nem lesz pénz, akkor ezek a pénzéhes gazemberek akik tönkreteszik a világot még utcaseprőnek sem lesznek jók (elnézést az utcaseprőktől) ,mert csak a kisemberek tönkretételében jók, meg a pénzgyűjtésben - mások rovására. Tehát mocskolni kell még azokat is akik baloldaliak!
2020. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
11-es! Jó nagy marhaságot írtál. Gondolkozni mindenkinek lehet (már aki tud), nem fáj, és nem is nehéz. Nem veszed észre, hogy azok akikről írtál egyik sem volt baloldali, csak akkor abban volt a "biznisz". Most ők a legnagyobb gyűlölködő kommunistázók. Valahogy olyanok mint te vagy, aki nem hajlandó gondolkodni, csak mondja az agyába táplált műtáplálékot.
2020. febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem a ballibbant, komcsi pesti ismerősöket, felhasználta-e a 20eft fűtési támogatást?

Azt válaszolta, hogy az idén nincs rá szükség, mert enyhe a tél!

Megkérdeztem tőle: Akkor jövőre? Azt mondta erre, hogy Karigeri csak erre a télre ígérte meg.

A kérdésem a következő:

Ki a hülye?

2020. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#14 nem, csak van agyam, figyelem az eseményeket, elemzem ;)
2020. febr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!