Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít a komcsihi...

Csak engem idegesít a komcsihisztizés, hogy mindenkit lekomcsiznak azért, mert baloldali?

Figyelt kérdés

Klímahisztire ezzel adok egy egyszerű választ, mivel az nem hiszti, ha azt szeretnénk, hogy ne legyen klímakatasztrófa és minél előbb hagyják abba a fosszilis tüzelőanyag kibocsájtást, sok mindenről letudnánk mondani és én is szerény életet élek. De az hiszti, ha mondjuk Bernie Sanderst azért kommunistázzák le, mert balos gazdasági programja van, amire nagy szükség van USA-ban. Egyre jobban növekszik az egyenlőtlenség, hova növeljék már a gazdaságot? Újraelosztó gazdaság kell, ahol az ilyen Bill Gates, Jeff Bezos félék sokkal többet tesznek a közösbe. Soros György is vagyonadót szeretne. Emiatt ne hisztizzen már senki, mert emiatt állítólag a kommunizmust szellemét látják. Miért kell állandóan a 100 millió halottal példálozni amikor a kapitalizmus szellemisége még ennél is több áldozatért felel?


Engem nagyon idegesít ez a hiszti a kommunizmus körül, mivel nem látom azt, hogy újraéledne. Hogy lehet Sandersre azt mondani, hogy kommunista mikor csak északi szocdem modellt szeretne az országba?


2020. febr. 13. 06:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem csak tégrd, még sok más komcsit is idegesít.
2020. febr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#21 jaja, főleg a fideszeseket, mert hát ők jópár éve kitalálták, hogy ők akkor most jobboldali nemzethy keresztyének, de hát kilóg kádár lába :)
2020. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#22:


Elhomályosítja a látásodat a magyar politikai helyzet. Én sem vagyok oda a Fideszért, viszont azt sem akarom, hogy olyan clown world alakuljpn ki, mint ami ma sok nyugati országban van.

2020. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#23 mert az milyen? A pepis bácsi az tényleg kb egy bohóc, de mi a többi?
2020. febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24:


Ebben a videóban van néhány jó példa rá:


[link]


Meg ebben is:


[link]

2020. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!