Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít a komcsihi...

Csak engem idegesít a komcsihisztizés, hogy mindenkit lekomcsiznak azért, mert baloldali?

Figyelt kérdés

Klímahisztire ezzel adok egy egyszerű választ, mivel az nem hiszti, ha azt szeretnénk, hogy ne legyen klímakatasztrófa és minél előbb hagyják abba a fosszilis tüzelőanyag kibocsájtást, sok mindenről letudnánk mondani és én is szerény életet élek. De az hiszti, ha mondjuk Bernie Sanderst azért kommunistázzák le, mert balos gazdasági programja van, amire nagy szükség van USA-ban. Egyre jobban növekszik az egyenlőtlenség, hova növeljék már a gazdaságot? Újraelosztó gazdaság kell, ahol az ilyen Bill Gates, Jeff Bezos félék sokkal többet tesznek a közösbe. Soros György is vagyonadót szeretne. Emiatt ne hisztizzen már senki, mert emiatt állítólag a kommunizmust szellemét látják. Miért kell állandóan a 100 millió halottal példálozni amikor a kapitalizmus szellemisége még ennél is több áldozatért felel?


Engem nagyon idegesít ez a hiszti a kommunizmus körül, mivel nem látom azt, hogy újraéledne. Hogy lehet Sandersre azt mondani, hogy kommunista mikor csak északi szocdem modellt szeretne az országba?


2020. febr. 13. 06:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%

"Engem nagyon idegesít ez a hiszti a kommunizmus körül, mivel nem látom azt, hogy újraéledne."


Nem? Olvasd el a DK programját...



Bernie pedig mosakszik csak...a szocializmus a kommunizmus előszobája, ezt tanultuk általánosban, már aki.😁


Trump számomra szimpatikusabb, egyébként a demek abortusz törvényével se értek egyet..szülés előtti pillanatban is engedélyezett...😥

[link]


1. Az már nem az illető élete, hanem azé a gyermeké aki 'megszületett' ...


Ezek után nem kérdés. #Trump2020


[link]

2020. febr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%

"Nem? Olvasd el a DK programját..."


EEA- Róma...

2020. febr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

"mert balos gazdasági programja van, amire nagy szükség van USA-ban."


Köszönik szépen, szerintem el tudják ők dönteni, hogy mire van szükségük.

2020. febr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
35%
Aki kommunista elveket vall, az kommunista. Az más kérdés, hogy ti kommunisták nem vagytok tisztában azzal, hogy amiket vallotok, azok kommunista elvek.
2020. febr. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%

"Klímahisztire ezzel adok egy egyszerű választ, mivel az nem hiszti, ha azt szeretnénk, hogy ne legyen klímakatasztrófa és minél előbb hagyják abba a fosszilis tüzelőanyag kibocsájtást, sok mindenről letudnánk mondani és én is szerény életet élek. De az hiszti, ha mondjuk Bernie Sanderst azért kommunistázzák le, mert balos gazdasági programja van, amire nagy szükség van USA-ban„


Szólva azért legyenek megszorítások meg komcsi kormány hogy ne haljon ki a föld?


És ki ellenőrzi mire verik el a klímavédelmi pénzt?


Mert hogy a klímaváltozást a pénz meg a vöröscsillag nem mérsékli meg az biztos.


Az meg hogy a komcsik zöldnek hazudják magukat egy világszitű tendencia,ezek a görögdinnye pártok,kivül zöld belűl vörös.🍉

2020. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

#5 magyarországon pl a komcsik nemzethy jobboldali keresztyénnek hazudják magukat, és tény hogy belül vörösek: vezérük egy KISZ titkár, pártját MSZMP, KISZ, állambiztonsági funkcionáriusok alkotják, rajongótáboruk pedig szintén pártközeli, kiegészülve még a régi munkásőrökkel.

Működésük is olyan mint rég, pl : képzelt ellenségkép, hurrápropaganda, államosítások, állami árszabás, haverok-mutyi-hanta, stb...

2020. febr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Az ingyen 10 milla,adókedvezmény mi ha nem jobboldali kommunizmus?
2020. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%

"magyarországon pl a komcsik nemzethy jobboldali keresztyénnek hazudják magukat, és tény hogy belül vörösek: vezérük egy KISZ titkár, pártját MSZMP, KISZ, állambiztonsági funkcionáriusok alkotják, rajongótáboruk pedig szintén pártközeli, kiegészülve még a régi munkásőrökkel.

Működésük is olyan mint rég, pl : képzelt ellenségkép, hurrápropaganda, államosítások, állami árszabás, haverok-mutyi-hanta, stb„


Ön milyen gyógyszereket szed vagy épp nem szed hogy ilyeneket halucinál?

2020. febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem csak baloldali komcsik vannak, hanem jobboldaliak is. Ikertesók vagytok!
2020. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%

#8 sajnos nem hallucinálok, ezek vagytok ti. Tények, feketén-fehéren. Lásd pl a KISZ titkárod előéletét, de kuszaszemre is rá lehet keresni, és a többire,


Képzelt ellenségkép: migráncsok, brüsszel, soros

Államosítás: pl közműcégek

Állami árszabás: ún. "rezsicsökkentés", üzemanyag

Haverok-mutyi-hanta: lölő, habony, garancsi...

Hurrápropaganda: mtva, tv2, lokál, stb

2020. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!