Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » 608-ftos órabér a mai világban...

608-ftos órabér a mai világban nagyon kevés?

Figyelt kérdés
6-órás vagyok egy ruházati üzletben, 12 órázok heti 3 nap, 12 napot dolgozok egy hónapban, ezért kapok nettó 84 ezer forintot. Szerintetek ez nagyon rossz? Vagy ezek az adatok alapján reális? Pakolni kell, eladni stb mint minden más ruházati boltban, annyi a különbség hogy nem szakadunk meg a munkában hogy finoman mondjam.
2020. febr. 24. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gyengén.
2020. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
7 ezret kapok egy napra (12 óra)
2020. febr. 24. 09:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Elmegy.

De inkább kevés, mert ha heti 5 napon csinálnád, az teljes munkaidő lenne, az nagyon durván 140-150 körül lenne talán, ami semmire nem elég, megélni sem lehet belőle, és semmi szabadidőd nincs hétköznap.

Átmenetileg elmegy, amíg normális munkát nem találsz, és hatékonyan le tudod magad foglalni, amíg nem szakadsz meg a munkában.

2020. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a Te anyagi helyzetedhez képest neked kell felmérni. Van ennél lényegesen jobb fizetés is de rosszabb is. Neked kell tudni, ennyiért megéri-e a havi 12 nap.

Főállásként én nem vállalnám, mert lényegesen többet keresek, de teljesen más munkakörben, másodállásként lehet elvállalnám. :D

2020. febr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy ez még a 2020-as minimálbérnél is kevesebb, így igen ez így elég tré.
2020. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért vannak ilyen nevetséges bérek ebben az országban, mert van olyan hülye, aki ennyiért csinálja!


Havi nettó 84 ezer az éhen halni is kevés!

2020. febr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az.

Én 10 éve diákként kaptam ennyit.

2020. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A párom kapott másodállásban 8 ezret 8 órára. Ezt is csak azért vállalta, mert nagyon szerette csinálni. Ismerte az összes oda járó embert, rengeteg kapcsolatot kiépített, ami sokszor jól jött, bármit kellett elintézni.
2020. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2020. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!