Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ugye nem csak én vagyok így?

Ugye nem csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy a két iráni fertőzött Magyarországon elkezdte a dzsihádot és szándékosan fertőződtek meg Iránban és mint egy biológiai harcot indítva az EU ellen.

2020. márc. 5. 06:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, több hozzád hasonló fogyi él az országban.
2020. márc. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosan soros györgy keze is benne van!
2020. márc. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bil Géc keze van a dologba
2020. márc. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem, ez is biztos csak álprobléma, mint a migrács-téma, mondottá a lökött maszopos.
2020. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A migráció, klmíhiszti, koronavírus mind csak gumicsont, hogy ne foglalkozzunk a valós problémákkal az elhízással, amiről Norbi beszélt.
2020. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod úgy van, hogy a kígyók, ööööö,... kígyóznak!! Ennyi.
2020. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyám borogass!

Ha biológiai hadviselést akarnak, arra sokkal célravezetőbb az anthrax, mivel emberről emberre nem terjed, viszont a tüdőbe jutva közel 100%-os a halálozási arány. Ezzel szembern ez a vírus emberek között terjed, így ellenőrizhetetlen, a halálozási aránya pedig 10% körüli, fiatalabbak körében kevesebb, mint fél százalék.


Itt ez a két iráni csak felelőtlen hülye volt. Ilyen helyzetben én biztosan nem mentem volna haza Iránba, az egyik legsúlyosabban fertőzött országba, vagy ha már igen, betartottam volna a 14 napos karantént utána...

2020. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Nyugi, nem vagy egyedül, sokan hisznek az ilyen képtelen baromságokban. A migránsinváziótól is százezrek rettegnek, szóval népes a tábor a konteósok körében.
2020. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Magyarország nagyon fontos hely, nekem biztosan.

De nem hiszem, hogy a dzsihaddnak elsődleges célpontja volna.

A milánói tucatnyi halottat mivel magyarázod?

2020. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!