Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehetne középiskolás tanulónak...

Lehetne középiskolás tanulónak Che Guevarás felvarróban megjelennie az iskolában?

Figyelt kérdés

Itt most nem arról lenne szo hogy én szeretnek így megjelenni hanem szimplán csak érdekelne..

Nemrég tudtam meg pontosabban hogy ki is volt ( nemrégiben találtam egy ilyen felvarró és ez keltette fel a figyelmemet )

Itt csak szimplán az érdekelne hogy lenne valami következménye annak ha valaki egy ilyennel megjelenne iskolában



2020. márc. 14. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha szeretnéd fellvarrni magadra akkor nem jártál pontosan utána ki is volt és miket tett és mire adott parancsokat. Csak a felszínes népmesei hős mázat ismered akkor.
2020. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen pólók, pulcsik, és sokan hordják.

Magyar webshopokban is lehet kapni.

Nincs betiltva, nem önkényuralmi jelkép.

Lehet hordani, rockerek, punkok hordják is.

Politikai nézeteket nem büntetnek, lásd skinheadek Hitler-imádata.

Bizonyos jelképek be vannak tiltva, pl. horogkereszt vagy vörös csillag, de a te kérdésedben nincs ilyen.

2020. márc. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az egyes félreértett...

Nem tetovalasrol beszéltem hanem felvarrorol

És nem terveztem viselni hanem csak az érdekelne hogy egy középiskolában ha egy tanulónak mondjuk Che Guevara arcképe lenne a táskájan akkor annak lenne-e valami következménye (egyepkent tényleg csak felszinesen néztem utána ezért kérdezek )

2020. márc. 14. 15:51
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem büntetnének meg érte, de a normálisabbjai igen furcsán néznének rád.....
2020. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!