Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen hatásokkal lehet az...

Milyen hatásokkal lehet az európai migrációs nyomás kezelésére a koronavírus?

Figyelt kérdés

2020. márc. 16. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Ugyanúgy bárkit beengednek akár papírok nélkül is, ahogy eddig.
2020. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nehezíti, hiszen most a vírus miatt komoly pénzügyi és személyi erőforrásokat kell elkülöníteni. Nyilván a határőr nem fog műteni, de biztosíthatnák a karantén-területeket a kerítéseknél gázgránátok dobálása helyett. Pedig nem szabad lazítani ott sem, hiszen mióta vándorolnak és vajon hol tisztálkodnak, milyen higiéniai állapotban lehetnek ezek az emberek? Mi nyavaját hurcolhatnak magukkal? Nem vagyok pánikolós, de őszintén tartok tőle, hogy a koronavírus mellé hoznak nekünk még valami szörnyűséget. Emlékeztetőül a HIV is Afrikából jött.
2020. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

5 éve megy a migráncsozás.

5 év alatt egyszer láttam migráncsokat, pedig Magyarországon kívül országokban is jártam közben. Például Boszniában, Szerbiában és Horvátországban. Északi és nyugati országokat nem említem, mert azokat a hihetetlen kerítésünk védi (röhej).

Az elmult 5 évben inkább a magyar migráncsokkal volt gond nyugat európában. A magyar, lengyel és román kivándorlok helyezik nyomás alá európát.

De biztos ez a legnagyobb probléma most?

2020. márc. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lent a déli határ környékén a Duna-Tisza közén rengeteg migráns volt a határkerítés felépítése előtt. Én magam is láttam egy csomót a kiskunhalasi Tesco-ban lófrálni, nagy tepsi okostelefonokkal. Úgy mászkáltak mintha övéké lenne minden. Nyilván Miskolcon meg Mátészalkán nem lehetett látni ezeket, mert nem arra volt az úticél. Na, de az alapkérdésre válaszolva: Olaszországban is azért terjedt el ilyen durván a koronavírus, mert a balliberális olasz kormány nyakra főre engedte be a tenger felől a mindenhonnan összeverődött migránsokat. Ennyire egyszerű: minél kevesebb migráns, annál kevesebb koronavírus fertőzött.
2020. márc. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!