Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A jelenlegi eseményeket...

A jelenlegi eseményeket figyelembe véve milyen lesz a világ 1 év múlva?

Figyelt kérdés
Oké, a járvány lecseng, de a hatásai meddig nyúlnak majd? Elképzelhető-e egy olyan forgatókönyv, hogy pár hónapos takarék üzemmód (vagy alvó állapot - nevezzük, ahogy akarjuk) után szép lassan minden visszaáll a normál állapotba 1 éven belül? A 2008-as gazdasági világválságot az átlagemberek lényegében szinte észre sem vették: élték a megszokott életüket és legfeljebb a médiából értesültek arról, hogy recesszió van. "Megússzuk" most is ennyivel?

2020. márc. 19. 01:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#8-9: Látom, te is mindent beleadtál - ez lett belőle. A kérdésem a jövőre vonatkozik, nem múltelemzést kértem.
2020. márc. 19. 19:37
 12/14 anonim ***** válasza:
ja, világos, de gondolom nem mindegy, kire hallgastz, ha a múltról van szó, és ezek alapján majd mindenféle életviteli tanácsokra vágysz a jövőt illetően :) az ilyenek akkortájt is vartyogtak :)
2020. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%

"meg 1 het es az összes munkahely megszűnik"



Hahhaahaha most nagyon nevetek

:Dddd ehhez képest én hétfőn kaptam béremelést itthon MOn egy multinal. De jaja mi is a csőd fele tartunk persze persze. Ilyen hulye veszmadarak nagyobb kárt okoznak mint a virus.

2020. márc. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Úgy kezdődik a sztori, hogy tavaly ilyenkor még csak sejtésünk se volt arról, hogy ez lesz.
2020. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!