Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bennetek milyen érzés merül...

Bennetek milyen érzés merül fel, amikor naponta látjátok az operatív törzs sajtótájékoztatóját?

Figyelt kérdés

Két egyenruhás, határozott és kemény megjelenésű, ereje teljében levő férfiember "támogat" két oldalról egy náluk kb.2 fejjel alacsonyabb, festett hajú,70 év körüli idős asszonyt (akinek a szemöldöke is ceruzával, de rosszul van rajzolva) ?

Bennem határozottan a megfélemlítés érzése merül fel.



2020. márc. 29. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Akkor te egy idióta vagy.
2020. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Inkább ne a személyes oldalát nézd!


Engem az aggaszt jobban hogy semmi új infót nem nyújt a sajtótájékoztató.

Napok óta-jó esetben néhány órája-már tudott adatokat sorolnak.Az intézkedésekről való beszámoló értelmetlen.

CSAK azon embereknek számít valamit akik a híreket nem nézik és nem figyelik a nyilvános bejelentéseket,adatokat.


Javasolnám (ha tudnám) hogy a Tájékoztató a "friss" eseményekről és/vagy intézkedésekről értelmű címet, módosítsák, : Az eddig ismert adatok és intézkedések összefoglalójának.

(Országos Tisztifőorvos pl.részletesen,szájbarágósan magyarázza a kézmosás módját.WOW.Remélem más információt is tudomására hoznak!)

2020. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem félek. Nálam a férfiemberek olyan arasznyiak, én meg 184 cm magas vagyok.
2020. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Kb. a sírógörcs és a röhögőgörcs között félúton, az aktuális szövegtől függ. Amióta az újságírói kérdéseket előre megszűrik, már nem is nézem, mert nincs miért.

Az egyenruhásokkal semmi bajom, sőt. Én a kis festett hajú nőtől félek:S

2020. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Belőlem már semmit. Ha fontos bejelentés van, azt úgyis Vityek tolja be, a betegszámot, és a halálozási számot pont leszarom. Az általános jótanácsok pedig nem érdekelnek, ahogyan a 444 hülye offline kérdései sem.
2020. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szekunder szégyenérzet. Magyarország én így szeretlek...
2020. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!