Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A járvány megmutatja, hogy...

A járvány megmutatja, hogy mik az igazán fontos dolgok és mik nem? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy most nincs LMBTQ hiszti, nincs Greta Thunberg klímacirkusza, nem azon kattognak az emberek, hogy miért nem házasodhatnak egy vonattal, vagy hogy ki náci vagy ki nem.

Minden vezető az országát védi és minden ember a családját, gyerekeit, nagyszüleit.

Nem lehet, hogy ezen el kellene gondolkodnunk?



2020. márc. 30. 03:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
érdemben semmi nem változott,csak a média most mással foglalkozik.Mivel minden 2. hír a járványról szól ezért azt hiszed hogy az általad említett dolgok a háttérbe szorultak,pedig ez nincs így.Így hat a média az emberre,te vagy rá a jó példa.
2020. márc. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Érdemben semmi sem változott? Bocs, akkor nem egy országban élünk.
2020. márc. 30. 03:54
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Magyarországon én még nem találkoztam LMBTQ - val, szerencsére. Túl sok Louder with Crowdert nézel :D . Greta pedig már egy ideje nem téma.

Inkább arról van szó, hogy ezeket eddig is csak a média fújta fel, mert kell az uszítás, az egyik legkönnyebb módja az ember irányításának. De most, hogy nem erről szól a média, már senki nem halucinál bu$ikat minden sarokra, mert igazából eddig sem volt ez jelenség Magyarországon. Az SJW, LMBTQ, PC nyavaja a Nyugat baja. Nekünk megvan a sajátunk.


De amúgy ez a másik irányba is működik, a migránsozást se nagyon hallani mostanában.

2020. márc. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Szimplán egy járvány alatt más a prioritása egyes dolgoknak, mint normál esetben.
2020. márc. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3: Igaz, de szerintem azért nem hallani migransozásról, mert lezárta sok ország a határát, így nincs mászkálás senkinek.
2020. márc. 30. 04:31
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Úgy értem hogy pl a klímahelyzet ugyanolyan fontos és megoldásra váró probléma maradt mint amilyen két hónappal ezelőtt volt.Csak azért nem veszítette el a jelentőségét mert kitört egy járvány.Megisnétkem hogy így tudja befolyásolni a média az emberek gondolkodásmódját mint ahogy a te véleményedből is következik.Azt pedig külön sajnálom hogy Gréta Thunbergről a klímacirkusz jut az eszedbe,elfelejtkezvén róla hogy mi is lett volna a mondanivalója eredetileg.
2020. márc. 30. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Thunberget is a médiából ismeri a világ. Bocs.
2020. márc. 30. 05:05
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon egybites gondolkodásod van.

Az ilyen embereket a legegyszerűbb manipulálni,mint te vagy.

2020. márc. 30. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a járvány bolhafing ahhoz képest,ami egy jelentős klímaváltozás során bekövetkezne.
2020. márc. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az is elég fontos dolog, hogy ne pusztítsuk el a Földet, ahol ugye mi is élünk a családunkkal meg a szeretteinkkel. Mellesleg a klímavédelemmel további lehetséges járványoktól kímélhetjük meg magunkat, olvass utána. #klímahiszti*


Amúgy a járvány miatt hozott intézkedések miatt jelentősen javult a levegő tisztasága, az ózon rétegnek is jót teszünk így, ami, gondolom tudod miért fontos.


Az alapvető emberi jogok sem lettek kevésbé fontosak, ezek ugyanúgy létező dolgok, amikkel így vagy úgy, de foglalkozni kell. De ahogyan mondjuk a te életedben is vannak prioritások, amik változnak, úgy globálisan is vannak, így most az elsődleges a vírushelyzet megoldása.


Egyébként attól még, hogy neked valami nem fontos, mert nem érint, vagy érint csak leszarod, az nem jelenti azt, hogy nem kell vele foglalkozni. Szerintem ezen kellene elgondolkozni.

2020. márc. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!