Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az orvosok miért nem szelektál...

Az orvosok miért nem szelektálhatnak az alapján, hogy ki vette komolyan a járványügyi előírásokat és ki nem?

Figyelt kérdés
Toptál igazságtalannak tartom, hogy pl. az utolsó lélegeztetőgépet ha egy 30 és egy 70 éves között kell dönteni a doktorok a 30 évesnek adják, pedig lehet hogy a 70 éves betartotta a szabályokat, a fiatal viszont nyilvánosan kiröhögte azokat.

#járvány #koronavírus #lélégésztetőgép
2020. ápr. 4. 08:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
totál igazságtalannak tartanám, hogy fizetem a tb-t, és mégsem részesülünk ugyan abban a bánásmódban
2020. ápr. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
tb-t mindenki fizet vagy fizetett.
2020. ápr. 4. 08:51
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Minden egyébtöl eltekintve, hoyg bizonyítod, ki mennyire vette komolyan az elöírásokat?????

Vagy gondolod, mindenkit folyamatosan kamerákkal figyelnek?????

2020. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%

Totál nevetséges a kérdésed,ugyanis valószínűleg ha dönteni kell,az idősebb kapja a gépet:)

Egyébként nem tudom nálad mi a helyzet,de én itt szinte csak időseket látok az utcán...

2020. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Molyember ***** válasza:
67%

Mert a fiatal még szaporodhat, dolgozhat és adózhat, a hetven éves meg gazdaságilag értéktelen, ráadásul már többet élt, mint amennyit a legtöbben fognak.

A szabályok betartása meg az idősebbeknek sem az erősségük, látom eleget. Van rajta maszk, de rosszul helyezi fel, így szart nem ér, kesztyű is van rajta, de piszkálja a maszkot és az arcát. Mondhatod, hogy idős, már nem érti úgy a dolgokat. Én meg mondhatom, hogy kevésbé van rá szüksége a világnak, mint a fiatalra, tehát ha dönteni kell, akkor jobban jár a világ, ha az idősebb hal meg. Kegyetlen? Az, de nem tudsz jobbat. Aki teheti, maradjon otthon, vásároltasson be a rokonaival, a szomszédokkal, az önkormányzatok is segítenek. Unatkozik otthon, magányos, és ezért kimegy? Jó, de akkor meghal.

2020. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
#4! " én itt szinte csak időseket látok az utcán..." Én is igy voltam 4 évesen!!!
2020. ápr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Ha a 70 éves mindent betart, akkor nem fog megfertőződni.

Egyébként elég egyszerű oka van: Rövidebb rehabilitáció, nagyobb túlélési esély a 30 évesnél, és a 70 éves gazdaságilag sem termel már értéket, de pénzbe kerül, és a várható élettartama is rövidebb. Tehát semmilyen racionális érv nem támasztja alá, hogy őt mentsék meg (azonos egyezségügyi háttérrel)


Egyébként mivel olyan nincs, hogy a lakosság nagy része nem fertozodik meg, így nem reális a kérdésed.

2020. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
37%
#6: Kicsit sem érdekel te hogy voltál négy évesen,én azt látom hogy,rengeteg idős magasról sz@rik a korlátozásra,meg mindenkire,akármikor kinézek az ablakon,vagy kimegyek az udvarra,szinte biztos hogy látok egy 50+ éves bácsit vagy nénit,és a nagy részüknél nincsen semmi,tehát nem is boltba megy,hanem csak sétálgat vagy tudja a franc mit csinál. Igen,fiatalok közül is sokan mászkálnak kint,de kevesebbet látok,aki csak úgy céltalanul mászkál. Ráadásul a legtöbb embernek a helyzet ellenére ugyanúgy kell dolgoznia,azt nyilván kevesen tudják otthonról megoldani.
2020. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem áll módjában ellenőrizni.
2020. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez teljesen ellentétes az orvosi esküvel.
2020. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!