Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mégis csak egy durvább influen...

Mégis csak egy durvább influenza veszélyességű a COVID?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 15. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem a veszélyesség a gond(nem veszélyes egyébként), hanem hogy korházak nem bírják a terhelést.
2020. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Majd ha lesz a koronavírus ellen is védőoltás ahogy az influenza ellen már van, akkor majd összemérhetőek lesznek.

Mintha a balesetnél a biciklis meg az autós esélyeit ugyanolyannak titulálnád, csak mert mindketten 40-el mentek amikor egymásba rongyoltak.

2020. ápr. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem párom apja orvos. Azt mondta nincs akkora gáz ezzel. Inkább nekik hiszek, mint a médiának... ;)
2020. ápr. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Nem tudják, ez az első alkalom, hogy találkoztunk vele. Jövőre sokkal okosabbak leszünk, addig kövesd a szakértők utasításait és ne próbálj járványügyi szakértőt játszani, mint a másik tízmillió magyar.
2020. ápr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen igen.
2020. ápr. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Nem éri el még egy átlagos influenza szintjét sem. Sokkal több fertőzött van, mint ahányat bevallanak. A halottak számával viszont felfelé csalnak, mert mindenkit a koronavírus áldozatai közé számítanak, aki fertőzötten halt meg, függetlenül attól, hogy konkrétan mi okozta a halálát.

Mindezekből következik, hogy a halálozási arány jóval alacsonyabb annál, amit hazudnak, illetve hogy az emberek nagy többségén tünetek nélkül megy át a vírus.

2020. ápr. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9%
privátbankár meg se nyitom :D Természetesen nem veszélyesebb, én 2hétig itthon voltam 2pozitív teszttel, kis torokfájás minimális köhögés és még mindig élek, és a tesztem már negatív :D
2020. ápr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!