Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről a toleranci...

Mit gondolsz erről a tolerancia meghatározásról?

Figyelt kérdés

"A tolerancia az, amivel rabszolga sorba lehet dönteni egy őslakos népet.


Egyszerűen csak el kell terjeszteni az egész világon hogy micsoda jó dolog ez a tolerancia, aztán behívni adott országba mindenféle ingyenélő bűnöző tetveket.

ÉS ha adott ország őslakosai ezt nem szeretik, akkor ők rasszisták, azaz nem toleránsak, ezért méltók arra, hogy megkapják az egész világ gyűlöletét, megvetését (khm-khm, tolerancia?!).


Majd sakkban lehet tartani egy egész országot, feléleszteni az antifasiszta-bandita-partizán söpredéket, akik az anti-rasszizmus nevében terrorban tartják az őslakos népet, a bevándorló idegenekkel kézen fogva. "


2010. júl. 28. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez valahonnan ismerős :)
2010. júl. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 clint ***** válasza:
Szánalmas, de igaz
2010. júl. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én csak anyit gondolok h amerikába(USA,Brazília) nem önként, viccből érkeztek az első feketék, hanem h dolgozzanak a fehér ember helyett(ételért). Európába szintén azért hívták be a 3.világbelieket h elvégezzék az "őslakóknak" alantas munkákat(Szarért-hugyért).

Tehát én úgy látom h az "őslakók" indították el ezt a folyamatot amit már nem tudnak kezelni. Meg is érdemlik.

Pl: Magyrországra is azért jött a sok oláh h dolgozzanak a nemeseknek. Meg is lett az eredménye.

Ez van, és megszabad-e kérdeznem h voltál-e már nyugatabbra?

2010. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
négerek és indiánok az egyedüliek akikre ez nem vonatkozik, de ezzel is csak a hülye védekezik persze. itthon a cigányokat senki sem hívta.
2010. júl. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem védkezek. Csupán mondtam h nyugati barátaink, magukat szopatták, meg rendesen, és még mindíg nyelik a brét, mert még mindíg jobb az olcsó munkaerő(pénz), mint a hazájuk. Cigányok más tészta ők nem is akarnak beilleszkedni, és bárki bármit mond nem is lessz ebben változás.
2010. júl. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha csak az usára gondoltál és mellette külön tudod választani európát a cigányokkal kapcs, akkor okés. bocs ha kicsit elő(utó ezt a szót mostanában szeretik használni)ítéletes vagyok, de a legtöbb "cigányvédő" hasonló érvekkel jön, ami szerinte azt bizonyítja, hogy a cigányok == áldozatok.
2010. júl. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
épp most akartam kiírni egy kérdést a toleranciáról! valami ilyesmi lett volna: szerinted a tolerancia önmagában hordozza e a megkülönböztetést? hiszen ha "tolerálsz" vmit/vkit, akkor már deklarálod is, hogy a megszokottól/normálistól eltérő, nem?
2010. júl. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát igen. Nyugaton saját magukat szopatták, és az itteni cigány kisebbséget sem hívta senki. Ezt leszámítva szerintem nagyjából helytálló a definíció.
2010. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Voltaire ***** válasza:
0%
Hülyeség. Nincs olyan, hogy egy népcsoport kollektíve ingyenélőkből álljon. Tipikus széljobber agymenés.
2010. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
voltaizé, te is szélsőséges vagy, szélsőségesen hülye:)
2010. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!