Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a Gyakori kérdések felhaszn...

Deák Dominik 2020 kérdése:

Mi a Gyakori kérdések felhasználóinak (azaz neked) politikai értékrendje?

Figyelt kérdés

[link]


Én nyílt, bal



2020. máj. 13. 09:41
A kérdező szavazást indított:
zárt társadalom, jobboldali gazdaság
nyílt társadalom, jobboldali gazdaság
nyílt társadalom, baloldali gazdaság
zárt társadalom, baloldali gazdaság
79 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

a GYik látogatóinak "politikai értékrendje" valószínűleg tükrözi a táradalmi helyzetet.

vagyis vannak itt 1 bites fideszesek, értelmes(ha vannak ilyenek egyáltalán) fideszesek, öreg komcsik, értelmes és debil elenzékiek egyaránt

És ez jól van igy.

Mert nem vagyunk egyformák

2020. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

[link]

Nem csoda, ha nem találok olyan pártot, amelyikre szívesen szavaznék. Hozzám képest mindenki kommunista.

2020. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, mi az a nyílt társadalom egy Soros-féle szlogentől eltekintve, de szélsőjobb, gazdaságilag liberális, etnikailag homogén, szociálisan érzékeny.
2020. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én jobboldali és erősen konzervativ vagyok a nyílt társadalomban hívőket ugyan meghallgatom (nem tehetek mást) de mélyen megvetem őket és sajnálattal szánalommal tekintek rájuk mert olyan dologban hisznek ami disztópia és elérhetetlen
2020. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az itteni válaszok nagyjából egyeznek a választások eredményével:


54% Fidesz

21% Jobbik

18% LMP, MSZP, PM

7% DK

2020. máj. 14. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
#5 egyeznek hát, csak az ostoba, veszteni NEM tudó/akaró vagy szimplán provokátor csoport(ok) kiabálnak csalást.
2020. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem használok ilyen teszteket, amikor használtam, akkor is inkább pontosabbakat. Egyébként harmadikutas vagyok.
2020. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!